Terveydenhoitajien vastaanotot

Terveydenhoitaja

Toimipiste

Yhteystiedot

 


Järvenpää

 
Inka Seppä
ma-ke
avoin vastaanotto ko. päivinä klo 10.30-11.30

Sibeliuksenväylä 55
Paatela rakennus, huone 012
040 315 2873
inka.seppa@jarvenpaa.fi inka.seppa@keuda.fi
Inkeri Töyräs
ma-pe
klo 9-15

Wärtsilänkatu 7
040 315 3014
inkeri.toyras@keuda.fi, inkeri.toyras@jarvenpaa.fi
Ulla Anttila
ma ja parittomien viikkojen pe klo 9-15

Wärtsilänkatu 7
040 315 2699
ulla.anttila@keuda.fi
ulla.anttila@jarvenpaa.fi
 
Kerava

 
Mirva Kaasalainen
ma-pe

Keskikatu 3
040 318 2503
mirva.kaasalainen@keuda.fi
mirva.kaasalainen@kerava.fi
Riikka Heinonen
ti-pe

Sarviniitynkatu 9
040 318 4113 riikka.heinonen@keuda.fi riikka.heinonen@kerava.fi
 
Mäntsälä

 
Ulla Lehtinen
Saarella ke, sekä torstait 15.3., 5.4. ja 19.4.


Paroninkuja 20/Jokirannan alakerta

040 314 5933
ulla.lehtinen@keuda.fi ulla.lehtinen@mantsala.fi
Ulla Lehtinen
Lukkarinpolulla ti

Lukkarinpolku 2

040 314 5933
ulla.lehtinen@keuda.fi ulla.lehtinen@mantsala.fi
 
Nurmijärvi

 
Ulla Hakkarainen
ma-pe paitsi parittomien viikkojen ke

Lopentie 20
040 317 3484
ulla.hakkarainen@keuda.fi
ulla.hakkarainen@nurmijarvi.fi
 
Sipoo

 
Satu Pulkkinen
ma ja to + joka toinen pe

Iso Kylätie 14
050 465 1369
satu.pulkkinen@keuda.fi
satu.pulkkinen@sipoo.fi
 
Tuusula

 
Kristiina Aalto
ma-ti

Kirkkotie 31
040 314 3877
kristiina.aalto@keuda.fi
kristiina.aalto@tuusula.fi

Tiina Mämmelä
ma-ti


Kirkkotie 31
040 314 4018
tiina.mammela@keuda.fi
tiina.mammela@tuusula.fi
Hanna Eronen
koululääkäri, paikalla ke

Kirkkotie 31
yhteydenotot terveydenhoitajien kautta
Elisa Väyrynen
ti

Kansanopistontie 60
040 314 4214
elisa.vayrynen@keuda.fi
elisa.vayrynen@tuusula.fi