Valintakirjeet on postitettu 13.6. alkaen. 

Muista toimittaa pyydetyt liitteet omaan toimipisteeseesi.

Voit tulla tuoda ne paikanpäälle ja tutustua samalla opiskelupaikkaasi maanantaina 18.6. klo 11.00 -  17.00 ja tiistaina 19.6. klo 7.30 - 11.00 Mikäli et pääse paikalle, toimita liitteet postitse viimeistään 28.6.

Terveystietolomake
Erityisen tuen tarve -lomake
Keudan järjestyssäännöt

Keudan Wärtsilänkadun toimipisteessä on mahdollisuus osallistua ohjattuihin aamuharjoituksiin, jotka on suunnattu lajiseurojen (Järvenpäässä tai muualla) jo toiminnassa mukana oleville Keudan opiskelijoille.  Harjoituspäivät ovat tiistai ja torstai kello 8.05 – 9.30. Toiminta toteutetaan Järvenpään lukion kanssa yhdessä. Paikallisten lajiseurojen valmentajat toteuttavat treenit. Lajeina ovat Järvenpäässä jalkapallo, jääkiekko, koripallo, lentopallo, salibandy, yleisurheilu ja taitoluistelu.

Muiden lajien osalta neuvotellaan valmennusasioista allekirjoittaneen kanssa ensimmäisen jakson aikana. Toiminta pyörähtää käyntiin viimeistään 2. jaksolla lokakuussa 2018. Jos olet kiinnostunut osallistumaan valmennukseen, täytä lomake ja palauta se ryhmänohjaajallesi aloittaessasi syyslukukauden.
Lisätietoa saat allekirjoittaneelta syyslukukauden alussa. Liikunnanopettaja Tommi Nylund,050-4150698, tommi.nylund@keuda.fi

Urheiluvalmennukseen ilmoittautumislomake

 

Jos et ole antanut lupaa julkaista nimeäsi netissä, jää odottamaan kaikille valituille postitettua kirjettä tai ota yhteys  opintotoimistoon

Wärtsilänkadulle opiskelemaan valitut

Autoalan perustutkinto

Asikainen, Emma Elisabeth

Forsblom, Niklas Sebastian

Grönroos, Veeti Ville Valtteri

Harju, Mikael Joonatan

Honkanen, Samuel Eemeli

Hyytiäinen, Roope Hermanni

Häkkinen, Saku Matias

Ikonen, Atte Onni Villehard

Illi, Aki Matias

Jäppinen, Petteri Sami Aleksi

Kinnunen, Niko Mikael

Kivistö, Niko Ensio Viktor

Konga, Niko Jere Kristian

Koskinen, Antti Matias

Kruut, Kristjan

Laukka, Miro Juhani

Lehikoinen, Tomi Kristian Olavi

Lehtonen, Joni Oskari

Lindgren, Richard Benjamin Henrik

Lohikoski, Jooa Daniel

Niinilammi, Jesse Matias

Nikula, Miro Petteri

Nykänen, Sofia Ada Maria

Oikarinen, Renne Petteri

Paaso, Jere Juhani

Pantsar, Ada Jasmin

Purhonen, Severi Leevi

Saarinen, Elmo Eemil Matias

Saukkonen, Nele Katariina Syrjänen, Rasmus Ilmari

Türkileri, Berat

Valkokallio, Janina Vivian

Verosaari, Julia Eveliina

Viitala, Aleksi Elias

Virtala, Tuukka Aatu Sakari

Välimaa, Julius Anton

Yousefi, Mohammad Hadi

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Heiskanen, Leevi Esa Oskari

Kurki, Juho Kalle Matias

Künnap, Casper Jonatan

Kytölä, Julius Kaspian

Leppänen, Eetu Petteri

Rieskaniemi, Anton Aleksi

Salmela, Joel Miio Sakari

Salo, Lauri Mikael

Siiskonen, Vili Sisu Villenpoika

Ursinus, Eemeli Oskari

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Gertsch, Samuel

Haanaho, Jan Sebastian

Hanyi, Nathanael Artturi

Hemming, Tino Mathias

Kivisaari, Niku Matias

Koivumäki, Atte Martti Santeri

Kokkonen, Nia Julia Matilda

Korpi, Sara Andrea

Kuisma, Leea Marjatta

Mattila, David

Miettinen, Miisa Minttu Maaria

Myyry, Mikael Otto Aleksis

Punju, Jimi Eemeli

Saarinen, Maximilian Uwe Theo

Salonen, Miko Santeri

Taipale, Tilda-Liina Alisa

Ventola, Tiina Maria

 

Pintakäsittelyalan perustutkinto

Asikainen, Nea Christa Carita

Eriksson, Viivi Riikka

Hietala, Esa-Pekka

Keskinen, Perttu Aaro Juhani

Kokkonen, Misa Aleksi

Lamppu, Aleksi Elmeri

Lappalainen, Samuel Johannes

Lievonen, Aliisa Amanda Maria

Pelkonen, Sara-Erika

Rainio, Rosa Emilia

Turunen, Henna Emilia

Voutilainen, Sara Kristiina

Änkilä, Veeti Otto Eemeli

Puualan perustutkinto

Helimo, Samu Aleksi

Hyvärinen, Aku Petteri

Kokko, Santeri Olavi Jussinpoika

Norring, Henri Waltteri

Nyman, Daniel Vihtori Antonio

Ruhanen, Niko Tapio

Ylikoski, Roosa Mari

Rakennusalan perustutkinto

Ahola, Arttu Eemeli

Askola, Miro André

Benabad, Karem Ali

Eloranta, Miikka Matias

Hasani, Mohammad

Isa, Gracia

Junnilainen, Tatu Johannes

Korvola, Niko Juhani

Luostarinen, Romeo Vili Aukusti

Lätti, Aku Petter

Makkonen, Heikki Juhani

Marjakangas, Kaius Altti

Meuronen, Juhana Samuel

Myllymäki Escobar, Elias Benjamin

Nyberg, Leevi Harry Benjamin

Raunio, Joonas Petteri

Veikkolin, Mikael Villehard

Åström, Patrik Kristian

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Ekman, Saku Kristian

Elovaara, Rony Jan Kristian

Fingerroos, Eeka Iiro Artturi

Gratschov, Daniel Aleksandr

Hassani, Zakaria

Holopainen, Juho Heikki

Hossaini, Sayed Mohammad Jan

Huseini, Mohammad Sardar

Hvidberg, Dominique Antonio

Härme, Jarno Rikhard Mikael

Ihatsu, Eetu Akseli Johannes

Immonen, Antti Mikko Matias

Iqbali, Karim

Jafari, Mostafa

Junnola, Kaapo Ahti Antero

Järvinen, Jaakko Jeremias

Jääskeläinen, Aleksandra Isabella

Kajander, Alex Kari Christian

Kataja, Markus Valtter Kristian

Laine, Eemeli Edgar Alexius

Mohammadi, Hussein

Muhojoki, Joona Elmeri

Mäenpää, Veikko Eemeli

Nyman, Miki Aleksi Vilhelmi

Pitkänen, Eetu Jasper

Rantanen, Ninni Emilia

Rentola, Onni-Pekka Johannes

Roininen, Henri Antero

Saarnio, Kim Adam

Salmela, Essi Aino Maria

Suominen, Atte Tapio

Svensk, Alex Christian

Uotinen, Aleksi Jan Mikael

Wallgren, Nea Emilia Amanda

Vuorimaa, Valtteri Juhani Aleksanteri

Välijeesiö, Veeti Vilhelm

Taideteollisuusalan perustutkinto

Allik, Annika

Behm, Nelly Julia

Ekman, Jenna Rosa Maria

Hale, Josefina Sofia

Hämäläinen, Fanni Josefina

Kamunen, Sofia Amanda Anneli

Kuula, Samuel Anton

Nylander, Oona Salla Sanniina

Ohvo, Ada Fransiina

Pyyppönen, Sini Susanna

Seppälä, Alexandra Maria-Helena

Tiihonen, Hannes Hugo Johannes

Viberg, Santra Sofia