Valintakirjeet on postitettu 13.6. alkaen. 

Muista toimittaa pyydetyt liitteet omaan toimipisteeseesi.

Voit tulla tuoda ne paikanpäälle ja tutustua samalla opiskelupaikkaasi maanantaina 18.6. klo 11.00 -  17.00 ja tiistaina 19.6. klo 7.30 - 11.00 Mikäli et pääse paikalle, toimita liitteet postitse viimeistään 28.6.

Terveystietolomake
Erityisen tuen tarve -lomake
Keudan järjestyssäännöt

Jos et ole antanut lupaa julkaista nimeäsi netissä, jää odottamaan kaikille valituille postitettua kirjettä tai ota yhteys  opintotoimistoon

Sarviniitynkadulle opiskelemaan valitut

Autoalan perustutkinto (pk)

Ahonen, Aarne Alvin

Eskolin, Tapio Tuomas

Hartikainen, Joona Juhani

Isorinne, Jerry Juhani

Jormanainen, Aleksi Veli-Matias

Kerttula, Onni-Kasperi Einari

Kolomijets, Filipp

Koskela, Oliver Veeti Valentin

Lehto, Tuomas Valtteri

Lilja, Topi Anton Mikael

Põlluste, Enrique

Salonen, Milo Johannes

Tennberg, Eva Carolina

Vaaranen, Timi Mikael

Vainio, Jimi Kristian

Voutilainen, Peetu Elmeri

Vänttinen, Pyry Pekka

 

Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto (pk)

Apell, Rosa Johanna Julia

Eronen, Joel Eemil                     

Heikkinen, Hanna Maarit        

Henttonen, Miika Olavi           

Hämäläinen, Tomi Kalevi        

Kattilamäki, Julia Sofia            

Leppänen, Jonna Jessika        

Lilja, Titta Mari Kristiina

Luoma-Aho, Niina Serafia      

Mättö, Tatu Mikael                   

Määttä, Riikka Milla Eveliina

Nyholm, Niki Patrick Kristian

Riuttanen, Eevi Saara               

Ruotsalainen, Jade Eveliina   

Salo, Noel                                     

Seppänen, Eva Sofia                 

Talvilahti, Eerika Aleksandra 

Tammi, Jani Mikael                   

Tokkari, Jenni Ira Erika

Tuomisto, Ida Sofia                   

Vasarainen, Rosa-Maria Eveliina                      

Volgin, Ilias                                  

Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto (yo)

Ino, Kirsi Elina

Kemppi, Sara Emma Sofia

Kukkonen, Nesta Jerry Sebastian

Laakso-Orkomies, Milla Helena                        

Niemeläinen, Jenna Maria     

Salminen, Minttu-Karolina                                 

Virolainen, Veera Ilona           

Änkilä, Noora Annina               

Laboratorioalan perustutkinto (pk)

Hyytinen, Kristina Anna Helena

Jauhanen, Joona Jyrki Johannes

Jokinen, Mikko Santeri

Lindgren, Tanja Regina

Makkonen, Tomas Miguel Javier

Mäkelä, Valtteri Asko Johannes

Ravindran, Samuel Dinen

Savinen, Gabriel

Tavani, Nea Emilia

Vuorenvirta, Riina Anna Maria

Logistiikan perustutkinto (pk)

Aalto, Valtteri Mikael

Abdi Warsame, Ayuub

Ahonen, Eetu Petteri

Etelämäki, Miska Antero Alvar

Hassan Mohamed, Said

Helenius, Eino Martti Samuel

Hindström, Okko Aapeli

Huttunen, Jasmin Minttu Liisa

Kahelin, Oliver Rasmus Jonatan

Kontio, Henna Julia

Kärki, Artturi Topias

Laapotti, Henry Juhani

Laine, Miro Olavi Christian

Laitinen, Eetu Taisto Mikael

Lehtiniemi, Jere-Petteri

Lepinsalo, Miko Juhani

Liimatainen, Roni Markus

Lind, Joona Patrik Johan

Marjala, Joona Aleksi

Mäkilä, Jimi Valtteri

Naakka, Patrik Kristian Mikael

Naapila, Jarkko Tapani

Norberg, Tuomas Tapani

Nyman, Mertsi Elvis Dimitri Allan

Ollonen, Kimi Kasperi

Patrikainen, Jere Matti Juhani

Peltolehto, Jasper Erkki Juhani

Pennelin, Elias Aksel

Ruotsalainen, Niko Valtteri

Türkileri, Imran

Valgijainen, Nea Karoliina

Vihreäranta, Rainer Roberto Richard

Vähäsalo, Rasmus Jeremias

Prosessiteollisuuden perustutkinto (pk)

Askola, Eemeli Tapio

Jaakkola, Pyry Jasper

Kataja, Timo Juhani

Koski, Esko Petteri

Kulmala, Valtteri Johannes

Laine, Aleksandra Emilia

Pennanen, Aleksanteri Esanpoika

Pulliainen, Joona Niklas

Sillanpää, Sara Jasmin Katariina

Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto (pk)

Nyman, Michael Henry Armando

Pellikka, Lauri Mikael

Salminen, Aku Eemeli Aleksi

Vigrén, Lauri Juhani

Virtanen, Ville Leo Juhani

Ravintola- ja cateringalan perustutkinto (pk)

Armus Annabel
Dunderfelt Kiia
Hartikainen Julia
Kari Micaela
Kivistö Mici
Laitinen Veeti
Loukola Juha
Mykkänen Jesse
Porvali Niklas
Slivnitsyna Alena
(4 opiskelijan nimeä ei julkaistu netissä)

Tiedote / ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Talotekniikan perustutkinto (pk)

Ahonius, Max Kristian

Alaspää, Eetu Oskari

Dahlberg, Hugo Santeri Ristonpoika

Eskola, Jami Sakari

Heikkilä, Marianna Eerika

Hyytiäinen, Elias Anton

Ikonen, Elia Aapo Johannes

Johansson, Eelis Aaron

Kisonen, Jelmeri Vili Valtteri

Klemola, Joona Santeri

Koçak, Oktay

Koivisto, Juho Iisakki

Kouhia, Santeri Jaakko Juhani

Kuoppala, Eelis Antero

Lahtinen, Toni Tapio

Laurila, Aaron Paavo Juhani

Lindholm, Anton Eemeli Sakari

Loikkanen, Tino Mikko Petteri

Lutjonen, Luukas Aleksi Mikael

Matilainen, Otto Oliver Karinpoika

Muona, Aapo Emil

Nevalainen, Axel Allan Juhanpoika

Niskanen, Jyri Samuel Ensio

Osipenko, Maksim

Paananen, Jaakko Pellervo

Ranta, Henry Viljami

Reiman, Viljami Hannunpoika

Risku, Elias Vesa Iisakki

Saarelainen, Mikael Eikka Sakari

Sattari, Sobhan

Somppi, Nico Jesse

Syrjänen, Jesse Samuli

Takalo, Miika Eemil

Whitehead, Henri Samuel

(lisäksi 6 opiskelijaa, joiden nimiä ei julkaista netissä)

Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto (pk)

Aaltonen, Matias Reima Kalevi

Hiirikoski, Tatu Meo Kasimir

Karhu, Markus Kasperi

Karjalainen, Jere Verneri

Karjalainen, Teemu Ville

Kieliö, Tuomas Antero

Kivi, Samu Eemeli

Leppänen, Oskar Sakari Elmer

Makkonen, Valtteri Juhani

Nevalainen, Joona Julius

Nummela, Veeti Verneri

Nurmi, Viljami Juho Aukusti

Pehkonen, Roope Jirka Petteri

Peteri, Miska Aleksi Olavi

Räisänen, Sampo Aleksi Antinpoika

Siitonen, Rasmus Kasperi

Suvanto, Meri Minea

Terho, Carolus Christian

Tuomi, Leevi Mikael

Tuupanen, Teemu Taavetti

Turvallisuusalan perustutkinto (pk)

Al-Helfi, Zeid

Autti, Ada-Sofia Aleksandra

Heiskanen, Lassi Rasmus

Hopia, Noora Johanna

Hörkkä, Veeti Harto Nikolai

Kallio, Patrik Juhani Elias

Lainpelto, Juuso Oskari

Lunteri, Sanna Pauliina

Malm, Svea Eerika Helena

Nordlund, Nuutti Henri

Pelkonen, Adam Jesperi

Rautvuori, Sami Antero

Rämö, Ronja Patricia

Salmi, Pinja Inkeri

Segersvärd, Ronja Sabina Beret

Suikkanen, Erika Olivia Neea

Tähti, Henri Julius Nikolai

Winqvist, Aleksi Ilmari

Työelämäpalvelut

040 174 5627
tyoelamapalvelut@keuda.fi