Valintakirjeet on postitettu 13.6. alkaen. 

Muista toimittaa pyydetyt liitteet omaan toimipisteeseesi.

Voit tulla tuoda ne paikanpäälle ja tutustua samalla opiskelupaikkaasi maanantaina 18.6. klo 11.00 -  17.00 ja tiistaina 19.6. klo 7.30 - 11.00 Mikäli et pääse paikalle, toimita liitteet postitse viimeistään 28.6.

Terveystietolomake
Erityisen tuen tarve -lomake
Keudan järjestyssäännöt

Jos et ole antanut lupaa julkaista nimeäsi netissä, jää odottamaan kaikille valituille postitettua kirjettä tai ota yhteys  opintotoimistoon

Lukkarinpolulle opiskelemaan valitut

Autoalan perustutkinto

Haapanen, Markus Martti Mikael

Halme, Leo Olavi

Hiltunen, Elmeri Aaron Viljami

Hämäläinen, Timi Tapio

Järvinen, Nuutti Olavi

Kolari, Riku-Petteri Tapani

Luoko, Jan-Emil Oliver

Muukka, Jussi Luukas

Nampajärvi, Akseli Heikki Antero

Nikulainen, Oiva Oskari

Poutinen, Juho Elmeri

Riihimäki, Joel Daniel

Schneider, Mikael Aaron

Siira, Eetu Arttu Einari

Talikka, Atte Elmeri

Vatka, Tanja-Paula Ruut

Logistiikan perustutkinto

Jumpponen, Joni Petter

Kämäräinen, Leena Maria

Räikkönen, Tuukka Eemeli

Rakennusalan perustutkinto

Hyry, Kasper Eeliel

Kilkki, Verneri Matias

Kilpi, Emil Arimo

Kuosmanen, Ninni Emilia

Kärpänen, Jarkko Oskari Benjamin

Latostenmaa, Robert Kristian

Ovaska, Ville Otto Johannes

Saljanka, Eemu Mikke Matias

Tapaninen, Vili Juhani

Voutilainen, Taru Sinikka

(lisäksi 4 opiskelijaa, joiden nimiä ei julkaista netissä)

Ravintola- ja cateringalan perustutkinto

Akdenizli, Alex Ümit Valtteri

Auranen, Jenita Daniela

Kiviniemi, Skyler Ilmari

Kolehmainen, Arttu Kasperi

Lehtilä, Ninya Ina Amanda

Oksa, Miina Serafiina

Pitkänen, Milla Helmi

Tiedote / ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Alander, Antti Henrik

Heikkinen, Sonja Karoliina

Hyvönen, Mervi Elisabet

Kaikko, Laura Maarit

Kipinä, Ella Sofia

Kivioja, Karoliina Suvi Tuulia

Korpi, Pihla Hellin Serafiia

Koski, Jemina Vilhelmiina

Liippola, Bea Maria

Niemikorpi, Alisa Matleena

Paloheimo, Sonja Maaria

Penttinen, Tiia-Maria Katariina

Raudaskoski, Mimmi Emilia

Toivonen, Enni Lotta Marjaana

Vimpari, Saana Emilia

Väkiparta, Viivi Lotta Emilia

Äikää, Jenni Emilia

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Alander, Vili Verneri

Dyhr, Otto Ormar Kristian

Hyvönen, Jani Emil

Ikonen, Viljami Ahti Olavi

Jokela, Aleksi Mikael

Jääskeläinen, Tommy Olavi Kristian

Keränen, Niko Markus Mikael

Koppala, Tuomas Onni Oskari

Kuusimäki, Elias Huugo Anton

Mattila, Juha Jasper

Nieminen, Atte Olavi

Pullinen, Eetu Valtteri

Rummukainen, Iiro Eino Juhani

Rynö, Linus Eliel

Saarnio, Sakarias Veli Raunonpoika

Tulkki, Niko Tuomas

Vähäkangas, Einari Johannes

Vaihde

09 273 81
info@keuda.fi