Valintakirjeet on postitettu 13.6. alkaen. 

Muista toimittaa pyydetyt liitteet omaan toimipisteeseesi.

Voit tulla tuoda ne paikanpäälle ja tutustua samalla opiskelupaikkaasi maanantaina 18.6. klo 11.00 -  17.00 ja tiistaina 19.6. klo 7.30 - 11.00 Mikäli et pääse paikalle, toimita liitteet postitse viimeistään 28.6.

Terveystietolomake
Erityisen tuen tarve -lomake
Keudan järjestyssäännöt

Jos et ole antanut lupaa julkaista nimeäsi netissä, jää odottamaan kaikille valituille postitettua kirjettä tai ota yhteys  opintotoimistoon

Lopentielle opiskelemaan valitut

Autoalan perustutkinto

Annala Lauri

Berg Mikael

Dolk Ronja

Karikoski Jere

Kukkanen Tino

Knuuttila Veeti

Mäkelä Roni

Rajatammi Joonas

Rautio Santeri

Roininen Aapo

Räsänen Mici

Savikko Luka

Sinisalo Maija

Torres Lucas

Vihavainen Tuomas

Liiketoiminnan perustutkinto

Hakkarainen Miikka
Kallio Madeleine
Luukkanen Markus
Rantala Ruben
Ronkainen Hiski
Tiainen Henniina

Kolmen opiskelijan nimeä ei ole julkaistu netissä

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Aittosaari, Tommi Kristian

Auvinen, Verna Anniina Odilia

Dahlman, Lotta Pauliina

Hakkarainen, Sonja Amanda

Juola, Milla Talvikki

Karvonen, Elena Anni Maria

Manninen, Niko Mikael

Melender, Olivia Elisabet Erica

Ojala, Henriikka Nina Katariina

Putkonen, Joona Eetu Oskari

Relander, Emmi Julia

Rouhikoski, Oliver Isak

Salminen, Kati Pauliina

Saukkola, Oscar Laurent Sakari

Saxell, Eetu Mikael

Vlasov, Katja Eveliina

Rakennusalan perustutkinto

Gåpå Daniel
Heinonen Aleksi
Herranen Jesse
Immonen Juho
Inkilä Jesse
Kariste Aleksi
Klasila Aleksi
Mikkola Arsi
Moilanen Matias
Paakkanen Daniel
Partanen Ruben
Pöyry Luka
Rovasalo Oiva
Sawkins Oliver
Selin Tatu
Tittonen Niko
Virtanen Jesse

Kolmen opiskelijan nimeä ei ole julkaistu netissä.

Ravintola- ja cateringalan perustutkinto

Dolk Axel
Mirzai Ali
Paukkunen Miska
Rannetmaa Milla
Simpanen Valtteri
(3 opiskelijan nimeä ei ole julkaistu netissä)

Tiedote / ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Cercas, Amanda Elina               

Holmberg, Viivi Emilia Susanna

Husseini, Mohammad Shah  

Ikonen, Iida-Lotta Linnea       

Isokääntä, Fanni Siiri Elisabet

Klasila, Ella-Maria                                                   

Koivu, Krista    Julia                   

Kylökäs, Siiri Margit                  

Lehtimaa, Richard Allan Henrik

Lehtola, Veera Lotta Vilhelmiina

Lehtonen, Anna Sofia              

Ruotsalainen, Jasmin Roosa Amanda

Savolainen, Elisa Tuulia           

Turunen, Johanna Ella Sofia

Tölli, Emma Karoliina               

Tölli, Rebekka Aino Lyydia

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Halme, Erno Eemil

Heikkinen, Jesse Matias

Helpiö, Manu Rauno Oskari

Hämäläinen, Matias Joonatan

Lailio, Jani Pekka

Maanselkä, Niilo Olavi

Nummila, Samuli Jouni Kristian

Ogleznev, Daniel Artturi

Peltomaa, Jesper Aapo Emil

Puoskari, Marcin Matias

Puttonen, Mikko Tapani

Puustinen, Jesse Petteri

Raudsaar, Sander

Rouvali, Ville Antero

Sarpalehto, Aaron Ilkka Erik

Sassi, Roope Erik Akseli

Tikkanen, Rasmus Petteri

Vaarala, Michaela Emilia

Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto

Gråsten, Samu Kristian

Olkkonen, Jose Miko Aleksi

Pasanen, Eetu Valtteri Antero

Räty, Sakari Joonatan

Vähä, Eetu Petri Juhani

Työelämäpalvelut

040 174 5627
tyoelamapalvelut@keuda.fi