Valintakirjeet on postitettu 13.6. alkaen. 

Muista toimittaa pyydetyt liitteet omaan toimipisteeseesi.

Voit tulla tuoda ne paikanpäälle ja tutustua samalla opiskelupaikkaasi maanantaina 18.6. klo 11.00 -  17.00 ja tiistaina 19.6. klo 7.30 - 11.00 Mikäli et pääse paikalle, toimita liitteet postitse viimeistään 28.6.

Terveystietolomake
Erityisen tuen tarve -lomake
Keudan järjestyssäännöt

Jos et ole antanut lupaa julkaista nimeäsi netissä, jää odottamaan kaikille valituille postitettua kirjettä tai ota yhteys  opintotoimistoon

Sipooseen opiskelemaan valitut

Liiketoiminnan perustutkinto

Baptista, Daniel

Jämsen, Jere Juhani

Kainulainen, Kasperi Julius

Karhavirta, Eeka Martti Ukko

Klinga, Mikko Eemeli

Kouvalainen, Sandra Maria

Laine, Leo Rikhard

Lammi, Janna Adelina Anneli

Lindholm-Phillipps, Katja Ellen

Manninen, Tua Johanna

Paananen, Linda Kristiina

Romppainen, Jerry Mikael

Saastamoinen, Jenna Janette

Siiro, Senni Kaarina

Tamminen, Valtteri Julius

Tiri, Elmeri Aukusti

Verkkomäki, Mette Meri Tuulia

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Halkola, Tomi Petteri

Högman, Väinö Werner Juhana

Irmasto, Timo Juhani

Jumpponen, Jesse Jari Antero

Järvinen, Valtteri Joonatan

King, Santeri Julius

Kokko, Casper Filip

Manninen, Veeti Mikael

Markovaara, Niko Kristian

Niemi, Eevert Artturi

Ollila, Aki Jaakko

Paananen, Valtteri Mikael

Pietarinen, Veeti Matias

Pirtonen, Veeti Mikael

Seikkula, Leo Sakari

Takko, Julius Rainer

Tarkiainen, Juuso Juhani

 

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Haataja, Jami Joakim

Haupt, Damien Jimi Nicholas

Hyvärinen, Kevin Oliver

Häkkinen, Joonas Mikael

Karonen, Henri Johannes

Kesti, Sami Tuomas Tapio

Lehto, Lauri Juhana

Lämsä, Sebastian Herman

Lönnberg, Benjamin Toivo Coombes

Mensah, Samuel Kwami Omebo

Peippo, Arttu Olavi

Pellinen, Vilho Eemeli

Pirinen, Leo Aleksi

Rintanen, Miika Samuel

Saarinen, Casper Phi

Sarjava, Joose Emil

Silfverberg, Jere Patrik

Snellman, Leevi Johannes

Venetkoski, Jesse Henrik Lennart

Vikman, Niklas Teemu Matias