Tervetuloa opiskelemaan Keudaan! 

Ota opiskelupaikka VALMA-koulutukseen vastaan täältä

Opiskelupaikka tulee vahvistaa ja liitteet toimittaa oppilaitokseen viimeistään perjantaina 17.8.2018.

Liitteet ja järjestyssäännöt: 

Terveystietolomake
Erityisen tuen tarve -lomake
Keudan järjestyssäännöt

Lukuvuosi alkaa viikolla 35 henkilökohtaisilla HOPS-keskusteluilla. Oma ryhmänohjaajasi soittaa sinulle ja sopii tapaamisajan. Ensimmäinen koko ryhmän yhteinen koulupäivä on 3.9.2018.

Opiskelemaan valitut: 

Järvenpää Sibeliuksenväylä

Abdulrazzaq, Omar Salah

Almasalmeh, Nour

Farhan, Sarah

Gustafsson, Benjamin Markus

Jaanikivi, Maarten

Jafari, Morteza

Jääskeläinen, Jessica Marita

Kebbede, Tizita Sirak

Klavér, Roosa Maria Vilhelmiina

Koffi, Valeri Defort

Leinonen, Saana Taika Kristiina

Paas, Laura

Pankko, Marina

Puurtinen, Elina Vilhelmiina

Sandström, Viivi Sofia Alexandra

Shi, Wei

Srichan, Sanai

Yu, Hailan

Kerava Sarviniitynkatu

Abuubakar Ahmed, Abdikariim

Akhava, Tatiana

Armus, Annabel

Asikainen, Laura Katariina

Ciubotaru, Monica

Goldenberg, Vanessa Madeline

Haansuu, Sara Iida Amalia

Halonen, Jedi Rasmus Johannes

Hanyi, Nathanael Artturi

Korzina, Larisa

Köngäs, Iida Anneli Anette

Leichner, Kerstin-Liisi

Lindqvist, Olga

Linnainmaa, Natalia Emmi

Lundberg, Niklas Aleksi Erik

Makkonen, Tomas Miguel Javier

Muhibbi, Nezam

Mäensivu, Jenna Janika

Nieminen, Lauri Ilmari

Nyman, Katja Mirikli Amanda

Nyman, Teresa Elisabeth Desiré

Phohiran, Benjarong

Pänkäläinen, Joonas Valtteri

Reiman, Inna

Rexhepi, Shpresa

Rintanen, Miika Samuel

Sadiq, Omar

Trinh, Thi My Chi

Verbitskii, Ivan

Vikman, Jenna Karoliina

Virolainen, Anna

Vorobjova, Jekaterina

Vähäkallio, Mikaela Sofia Amanda

Ylimartimo, Ukri Ariel

Ylitalo, Mercelita

Zhang, Shuhong

Järvenpää Wärtsilänkatu

Autio, Ville Matti Aleksi

Hasani, Mohammad

Heino, Tiina Liisa Karoliina

Hentilä, Miika Samuel

Hyytiäinen, Roope Hermanni

Isa, Gracia

Kinnunen, Aada Alisa

Kivari, Tuomas Erkki Tapio

Kyriaki, Georgios

Laakso, Inka Lumi Maria

Lahin, Joona Matias

Lampinen, Riku Petteri

Lampinen, Veera Mirjam

Lankinen, Emilia Jasmin Johanna

Lapinkoski, Laura Susanna

Leino, Jemina-Maarit Josefina

Lindholm, Mona Maria

Malmberg, Niina Marianne

Miettinen, Niklas Otto Emil

Mustafa, Yll

Nieminen, Niklas Jasi Joonatan

Niskanen, Jesse Juhani

Nummi, Topi Olavi

Ojala, Anni Sofia

Pelkonen, Henna Maaria

Pirinen, Mango Heidi Marjaana

Rosa, Ewelina Alicja

Ruhanen, Niko Tapio

Salmi, Veeti Elmeri

Salminen, Sini Pilvi

Santamäki, Miro Valtteri

Sauranen, Saara Johanna

Venäläinen, Aaro Tatu Sakari

Väre, Mika Oskari

Ylikarjula, Salla Maria

Nurmijärvi Lopentie

Heinä, Aatu Petteri

Iikkanen, Saara Emilia

Jokinen, Natkritta

Kaunisvesi, Sandra-Mari Elmo

Kettula, Taina Elina

Kivi, Bobi

Lehtonen, Anna Sofia

Lotila, Pilvi Olivia

Muuriaisniemi, Jasper Mikael

Nkongolo, Leonie

Nkongolo, Rebecca

Nkongolo, Sharon

Ounjai, Nuengruethai

Pajuoja, Onni Otto Johannes

Pikkmaa, Martin

Puolmatka, Noora Alexandra

Räsänen, Mici Micael

Saarinen, Max Veikko Johannes

Sabbagh, Taha

Salonen, Topi Eetu Petteri

Vainikainen, Inka Kristiina

Valkealahti, Maria Kristiina

Mäntsälä Lukkarinpolku

 

Brofelt, Krista Ida-Maria

Nurmi, Isabel Iris

Rahmani, Mohammad Reza

Salovaara, Mikael Kristian

Taipale, Tilda-Liina Alisa

Tokola, Siiri Karoliina

van Assendelft, Charlotté Emilie

Yhteyshenkilöt

Koulutusassistentti
Opintotoimistopalvelut

Tutkintoa edeltävät palvelut

Anne Kyynäräinen

050 415 0733

Tuntiopettaja

Sari Aro

040 174 5446

Työelämäpalvelut

040 174 5627
tyoelamapalvelut@keuda.fi