< Takaisin uutisiin

Onnea Keudasta valmistuneille!

Lämpimät onnittelut Keudasta valmistuneille!

Valmistuneiden listalla on kaikki, jotka eivät ole kieltäneet nimensä julkaisua.

Järvenpää, Sibeliuksenväylä

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Kokki

Alba Venla
Jussila Maria
Kaikkonen Roope
Kettunen Sara
Kontkanen Juuso
Lappalainen Reko
Luukkonen Sanni
Maarajärvi Mitri
Mohamed Dega
Palmgren Ossi
Parkkinen Ella
Pöllänen Janna
Smolander Sanni
Särkkä Eemeli
Torkkeli Christian
Tamminen Jani
Tasanko Reeta
Turunen René
Varis Patric

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Tarjoilija

Alanärä Emma
Hirvonen Maiju
Jaavamo Vera
Lin Xiaoming                                                                          
Musakka Sesilia
Nyholm Satu
Rogers Maria
Salokangas Juulia
Tuhkanen Nea

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Vastaanottovirkailija

Hakala Mona
Hildén Tiia
Isokoski Iida
Kallas Dolores
Karhunmaa Emma
Kosonen Venla
Leppämäki Pihla
Mäkelä Heidi
Möntti Melina
Veittikoski Viena                                               

Elintarvikealan perustutkinto
Leipuri-kondiittori

Ahvenlampi Milla
Alhoranta Henrika
Bergman Mira
Helin Juha
Hellgrén Hanna
Herlevi Jenna
Kivivirta Salla
Kuivamäki Kukka
Laine Nea
Laiso Milla
Lannajärve Evija
Lehtola Petra
Mäkinen Riia
Niemi Jenna
Palenius Netta
Pulkka Eeva
Pulkkinen Nea
Riissanen Tanja
Rinnet Annika
Silvan Mariona
Toikka Tanja
Valts Diana
Viinikka Susanna
Yang Isa

Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto
Kodinhuoltaja

Fazal Anita
Haukka Jenna
Helminen Tiina
Kosonen Ronja
Lindqvist Kamonphon
Nevalainen Sanna
Niemi Silja
Takkinen Henna
Waris Henna
Weis Brum

Matkailualan perustutkinto
Matkailupalvelujen tuottaja

Mattila Hilla
Metsälä Olga

Järvenpää, Wärtsilänkatu

Autoalan perustutkinto
Aautomaalauksen osaamisala, automaalari 

Kauppi Janita
Kilpeläinen Ada
Murto Santeri
Ojala Joonas
Vihtonen Vili

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Kokki

Aigro Jan
Grönroos Eveliina
Heija Aleksi
Iltanen Henna
Kiiskinen Katja
Kokko Aura
Laakso Salla
Liski Oona
Myrsky Martti
Palviainen Jenna
Phermdee Sornnarong
Sillanpää Ada

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto
Sähköasentaja

Berghäll Henri
Björklund Niko Petteri
Haavisto Eetu
Kalliomäki Aleksi
Kari Antti
Kinuthia Brian
Korpelainen Veeti
Laitala Jaakko
Luoto Pauli
Lång Nico
Mollgren Joonas
Mäkelä Niko
Mäkinen Petri
Prökkinen Toni
Rauteva Karu
Salo Jaani
Salonen Toni
Teppo Topi
Viitanen Alex

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto
Sähköasentaja

Aalto Juuso
Ahola Jeremia
Eskolin Lauri
Hiltunen Samu
Hoang The Duoc
Honkanen Marko
Huovinen Saku
Immonen Jori
Järvinen Valtteri
Lehtinen Jami
Leipijärvi Leevi
Leppälä Jere
Lindberg Tuomas
Louhikorpi Mikael
Nguyen Toan Quang
Ojainmaa Sami
Rissanen Mitro
Schula Joni-Matti
Sillanpää Ilkka
Tanninen Riku
Tarvainen Jesse                         

Kone- ja metallialan perustutkinto
Levyseppähitsaaja

Hippi Ari

Koneistaja

Joentakanen Risto
Laine Marko
Levander Joni
Paavola Teemu
Seppänen Vesa-Pekka

Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto
Media-assistentti

Björkman Santeri
Huhtanen Juho
Kosonen Milla
Lipsanen Roope
Männikkö Jarkko
Niskanen Milan
Raninen Linda
Tammisto Melina
Verho Maria
Vihavainen Konsta
Virtanen Susa

Tekstiili- ja vaatetusalan perustutkinto
Vaatetusompelija

Ahonen Laura
Joronen Jenna
Mujunen Elina
Saarto Susanna
Suvanto Neea
Tiittanen Hanna
Viljakainen Julianne

Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto
Sisustuksen osaamisala, sisustaja

Alerinne Roosa
Aunola Matias
Heikkilä Johanna
Isopuro Emmi
Kilpeläinen Jenna
Laaksonen Neea
Marjakangas Raisa
Moilanen Lotta
Raevuori Lotta
Raitala Anna-Mari
Rissanen Jasmin
Suominen Essi

Rakennusalan perustutkinto
Talonrakennuksen osaamisala, talonrakentaja

Hintsala Samuel
Kalliomaa Nico
Korpi Teemu
Nevaranta Niila
Nousiainen Samu
Ohtonen Niko
Peisa Otto
Pylvänen Jimi
Raassina Onni
Sottinen Niko-Patrik
Törnqvist Valtteri
Valonen Kalle

Autoalan perustutkinto
Autokorinkorjauksen osaamisala, autokorinkorjaaja

Kotilainen Joni Jukka-Tapani
Lindén Marko Mikael
Suojansalo Joni Mikael
Taajamo Vili Vertti
Tuulaniemi Juho Pekka Anselmi

Pintakäsittelyalan perustutkinto
Rakennusten pintakäsittelyjen osaamisala, maalari

Kuusela Saara
Lehtonen Dennis
Lehtonen Eetu
Pölönen Viivi
Saarinen Riia
Väisänen Veeti

Autoalan perustutkinto
Autotekniikan osaamisala, ajoneuvoasentaja

Halttunen Henri
Holopainen Jere
Karajas Jukka
Kontiainen Jere
Lehtinen Kasperi
Luhtaniemi Jani
Nguyen Toan Vinh
Penttinen Miska
Puukari Antti
Pyykkö Daniel
Salonen Seppo
Sarajärvi Hanna
Savolainen Veikko
Toivanen Antti
Vertanen Juho
Vestala Saku

Puualan perustutkinto
Puuseppä

Heija Emmi
Jokinen Miika
Kokkonen Jesse
Kovalainen Janne
Laitinen Jaakko
Lehto Walter
Millaskangas Jere
Rantala Juha
Rikala Atte
Takko Maximilian
Taskila Niko
Taskinen Erkka
Toivola Jani
Turunen Pyry
Tuupanen Jani
Vainio Ilkka


Kerava, Keskikatu

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi
Asiakaspalvelun ja myynnin osaamisala

Ahtinen Maria
Ciurdariu Andrej
Haapala Ville
Hytönen Jiri
Jäntti Jasper
Kaartoaho Niko
Kahilainen Noora
Kiss Kitti
Korhonen Jaakko
Kuula Iivari
Laakkonen Atte
Laitinen Marianna
Lindfors Viivi
Mahmood Ronja
Muinonen Max
Niikko Isra
Nuutinen Jimi
Nuutinen Julia
Nypelö Janne
Pursiainen Emmi
Ohraluoma Katri
Pantio Roosa
Rastas Roope
Reijonen Nina
Rissanen Jerry
Saarijärvi Ville
Schmidt Nea
Tele Anton
Öhman Netta

Talous- ja toimistopalvelujen osaamisala

Alastalo Inka
Elonen Joona
Fischer Sarita
Hakkarainen Emmi
Hämäläinen Petri
Inkilä Sonja
Kansanen Jasu
Koukkula Jasmin
Kukkonen Juuso
Kukkonen Katju
Leppänen Jere
Manninen Linda
Marttinen Maria
Mikkonen Vilma
Mäenpää Jimi
Nguyen  Tyti
Nordström Nelli
Paimola Sami
Peltonen Laura
Puntari Peetu
Rask Matti
Rissanen Nelli
Rouhiainen Jutta
Rämö Marika
Saariniemi Janni
Saarto Anni
Sadretdin Elmira
Salmi Reima
Silén Samuli
Sivonen Jussi
Sova Aleksi
Stenman Christa
Tukeva Jenni

Tieto- ja kirjastopalvelujen osaamisala

Kaikkonen Vilma
Liinoja Vili
Linnossuo Elena
Malo Anni
Salminen Jussi
Silasviita Daniela
Taskinen Päivi
Turpeinen Petri
Virva Annina

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto, datanomi
Käytön tuen osaamisala

Asp Niklas
Blom Lasse
Hartikainen Konsta
Helisten Josef
Jaakkola Ville
Karnowski Samuel
Kohtamäki Ville
Matilainen Santeri
Nyqvist Elia
Pesonen Waltteri
Rantala Mikke
Rikkonen Tero

Ohjelmistotuotannon osaamisala

Ahokas Juho
Heimala Jesse
Hämäläinen Tino
Jaako Sallamaarit
Järvinen Henri
Järvinen Vili
Kokko Milko
Koponen Ville
Laitila Robert
Laukkoski Ville
Manninen Vili
Moilanen Joona
Pirinen Roni
Pirinen Samu
Pöyry Tuomas
Ruohonen Ville
Sorjonen Santeri
Säilynoja Tatu
Vainio Eve
Virolainen Rene

Kerava, Sarviniitynkatu

Kone- ja metallialan perustutkinto
Valmistustekniikan osaamisala, levyseppähitsaaja

Elosaari Aatu
Huttunen Markus
Hyttinen Joel
Joenperä Sami
Karlsson Jesse
Katila Jesperi
Kriisin Eetu
Nattari Tomi
Pesonen Jari
Pylkkönen Lauri
Sainio Joni
Ukkola Lassi
Virkkala Tom
Vänni Aleksi

Talotekniikan perustutkinto,
Putkiasennuksen osaamisala, putkiasentaja

Hiltunen Atte
Hiltunen Joona
Kilpeläinen Joel
Korhonen Ville
Laaksonen Marko
Liljeström Markus
Markkanen Jesse
Martikainen Topi
Pajuniemi Antti
Partanen Samuli
Simonsen Jim
Smolander Pauliina
Toppinen Joonas
Vesterinen Sami
Virtanen Miska
Värttiö Ville

Talotekniikan perustutkinto
Ilmanvaihtoasennuksen osaamisala, ilmanvaihtoasentaja

Hanen Samuli
Havukainen Toni
Järvinen Jasu
Kettunen Kimi
Kisonen Jermu
Kärkkäinen Harri
Laine Santeri
Lokkila Esa
Mikkonen Jasu
Räihä Alexander
Sokuri Tino
Väisänen Tomi

Laboratorioalan perustutkinto
Laborantti

Alastalo Sari
Bust Elena
Mahamed Abdirahman
Niemi Niko
Paavola Esa-Pekka
Pönkä Henri
Tuomola Tomi
Uutela Timo
Vainio Mira

Prosessiteollisuuden perustutkinto
Kemiantekniikan osaamisala, prosessinhoitaja

Askola Leevi
Linna Satu
Seppänen Joel
Tarkiainen Mikko
Tuunanen Teemu
Wagner-Prenner Serina

Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto
Elektroniikka-asentaja

Doan Dat
Heinonen Jere
Koivuhuhta Sebastian
Oksanen Mika
Parviainen Niko
Salonoja Antti
Sassi Dino
Toivonen Oskari
Tolonen Riku
Ustinov-Jones Morgan
Vottonen Paavo

Logistiikan perustutkinto
Kuljetuspalvelujen osaamisala, autonkuljettaja tai yhdistelmäajoneuvonkuljettaja

Anton Ralf
Erkkilä Samu
Eskelinen Jere
Haimi Roni
Harju Susanna
Havu Aleksi
Juntunen Viljami
Kokko Roni
Kokkonen Leevi
Lindström Tenho
Lohi Samuli
Riutta Jesse
Ruusurinne Tony
Teikari Niko
Thessman Henry
Uuksulainen Jani
Vihreälehto Anna
Vänskä Joonas

Logistiikan perustutkinto
Varastopalvelujen osaamisala, varastonhoitaja

Abdirahman Abdiwili
Arola Joel
Berhane Matteus
Haataja Evita
Hynninen Lauri
Liete Santeri
Martikainen Aapo
Minkkinen Jonna
Mäenpää Niko
Paloniemi Kristian
Ristinen Niko
Salmi Samu
Sjomin Vadim
Suomu Hans

Autoalan perustutkinto
Moottorikäyttöisten pienkoneiden korjauksen osaamisala, pienkonekorjaaja

Helenius Janita
Huusko Iiro
Jones Markus
Pihlaja Jere
Saarela Niko
Syvälähde Vesa
Vesala Vili

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Ruokapalvelun osaamisala, kokki

Arhipov Valeri
Honkimäki Pihla
Kaipiainen Lauri
Kulmala Rosalinda
Kuutsa Laura
Lakio Vilma
Oinonen Netta
Puhjo Jenni
Ruusu Arttu
Salmentie Miko
Turpeinen Milla
Väänänen Asta

Mäntsälä, Lukkarinpolku

Autoalan perustutkinto
Ajoneuvoasentaja

Aalto Matias
Aaltonen Aleksi
Aho Aleksi
Hirvonen Oona
Kosunen Niko
Kuosa Toni VP
Lepistö Tero
Lähteenmäki Juha
Ojala Lari
Ollila Tom
Repo Niko
Råman Rasmus
Salo Kimmo
Salonen Juuso
Söderber Mona
Viita Hanna

Autoalan perustutkinto
Varaosamyyjä

Ersala Atte
Nyman Valtteri
Rauhamaa Riku
Ärväs Vallu

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Kokki

Aukia Heta
Juntunen Samuli
Jörgensen Rasmus
Pakarinen Ira
Pitkänen Nadja
Rauhala Jonne
Vertanen Jasmin

Logistiikan perustutkinto
Varastonhoitaja

Kemppi Teemu
Louhelainen Jukka
Petell Olli
Turunen Jarkko
Virtanen Aki
Väkiparta Ville

Rakennusalan perustutkinto
Talonrakentaja

Boulahna Jesse
Ciurdariu Bogdan
Johansén Miko
Laakso Niko
Luukkonen Eetu
Maanela Niko
Mannelin Nicholas
Mansukoski Henri
Pyykkö Vili
Seppänen Wiljami
Tuppuri Jesse
Virtanen Robin

Sähkö- ja automatiotekniikan perustutkinto
Sähköasentaja

Björkbacka Esa
Jantunen Lauri
Jonninen Riku
Kainulainen Paul
Kolari Rasmus
Komulainen Mikael
Martikainen Jonne
Mikkonen Matti
Määttä Joonas
Näveri Jere
Pitkänen Petri
Ruokolainen Noora
Teittinen Rasmus
Vallioniemi Aleksi

 

Mäntsälä, Saaren kartano

Puutarhatalouden perustutkinto
Puutarhatuotannon osaamisala

Menander Anette

Viheralan ososaamisala

Kekki Hanna
Korpimaa Viivi
Väänänen Aki

Maatalousalan perustutkinto
Maatilatalouden osaamisala

Ilola Aija
Laaksomaa Lotta
Ojanen Aatu
Riihelä Riku

Maatalousteknologian osaamisala

Heikkilä Julia
Heikkilä Kosti
Koistinen Antti
Lähdemäki Ossi
Makkonen Jani
Sundelin Aki
Tuuri Aleksi

Maatilatalouden osaamisala

Hukkataival Satu
Marttinen Juho
Oesch Marja
Petäjä Panu

Eläintenhoidon osaamisala

Backlund Jenni
Grundström Tanja
Haansuu Juulia
Haaparanta Sonya
Hyvärinen Kia
Karjalainen Anna
Martikainen Sanja
Mattila Emma
Merivirta Ia-Eveliina
Myrsky Beata
Nikkinen Jenna
Parkkinen Jonna
Peltonen Annika
Rimali Jenni
Ruotsalainen Eerika
Saksala Pinja
Salin Joel
Suominen Marjo-Leena

Rakennusalan perustutkinto
Maarakennuskoneenkuljettaja

Anttila Mikko
Forsgren Kim
Huuhtanen Juho
Järvinen Jonne
Kivelä Rene
Luoma Teemu
Mannerheimo Niilo
Putkonen Matti
Reijonen Ville

Maatalousalan perustutkinto
Eläintenhoidon osaamisala

Ainiala Cindi
Auranen Milla
Hietala Janette
Hiltunen Sanna
Johnsson Nea
Kaivo-oja Sara
Kansanoja Jemina
Kormilainen Sanna
Lehtonen Marleena
Manne Taru
Mäkinen Sanna
Nissilä Meri
Oikarinen Viivi
Peltonen Iida
Rajala Joni
Salonen Kirsi
Timonen Kati
Vuorimaa Tiia
Vuorio Pauliina

Puutarhatalouden perustutkinto
Kukka- ja puutarhakaupan osaamisala

Järvinen Fija
Kivekäs Linnea
Laaksonen Johanna
Melart Julia

Puutarhatalouden perustutkinto
Puutarhatuotannon osaamisala

Koivisto Noora
Parvio Juha
Soupios Essi
Virtanen Mikko

Viheralan osaamislaa

Hakala Karoliina


Nurmijärvi, Lopentie

Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto
Media-assistentti

Maria Anttonen
Boffour Akosua
Frigård Markus
Kivinen Ville
Komulainen Katariina
Konttinen Matias
Koskimies Mika
Lehtinen Sami
Lindström Janina
Manninen Riku
Partti Pyry
Penttilä Eero
Widerholm Ria

Autoalan perustutkinto
Autotekniikan osaamisala, ajoneuvoasentaja

Alfthan Anton
Huovilainen Jani
Isomäki Laura
Juvonen Henri
Markunmäki Aki
Niskanen Aki
Nylund Joonas
Oksman Jere
Outinen Miro
Prykäri Miikka
Salo Juri-Pekka
Tikka Pyry
Tuominen Tero
Vuori Oskari

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Ruokapalvelun osaamisala, kokki

Halmetoja Samu
Huostila Jami
Juntunen Hanna
Juusela MikaKinnunen Aleksi
Koskela Janita
Laine Sakari
Nurmivaara Ville
Penttilä Terhi
Pullinen Matias
Rajala Sami
Rautiainen Suvi
Saari Eemeli
Selenius Janita
Tenhunen Inka
Witikka Juuso

Liiketalouden perustutkinto
Asiakaspalvelun ja myynnin osaamisala, merkonomi

Rissanen Nea

Rakennusalan perustutkinto
Talonrakennuksen osaamisala, talonrakentaja

Aaltonen Roope
Achren Ville
Happonen Roope
Holmberg Ville
Humalajoki Eemil
Huppunen Santeri
Hyppölä Sampo
Jeramo Eemil
Koski Anton
Kämäräinen Joni
Lahti Atte
Lehtimäki Santeri
Nissinen Aapo
Olkkonen Toni
Ruotsalainen Juha
Ruuskanen Topi
Vaarna Joonas
Välimäki Matias

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Lasten ja nuorten hoidon ja kasvatuksen osaamisala, lähihoitaja

Hagman Linda
Hyytiäinen Jenna
Nurminen Amanda
Palin Outi
Turunen Tuukka
Väisänen Noora

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Sairaanhoidon ja huolenpidon osaamisala, lähihoitaja

Immonen Elisa
Isopahkala Aada
Kytölä Katiella
Laitinen Inka
Lappalainen Jenna
Mustonen Joanna
Wirmaneva Janina

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, sähköasentaja

Ahola Peetu
Ala-Lipasti Joona
Gassama Armas
Hakku Saku
Hellsten Marko
Jaatinen Mikko
Karosvuo Tommi
Komulainen Alex
Kuusisto Aleksi
Lahtinen Santeri
Latva Jesse
Laukkanen Eemil
Lindberg Christopher
Lindberg Janne
Markus Tomi
Metsänen Ville
Multanen Jarno
Mustonen Sami
Raekannas Ville
Rissanen Joel
Saarnikoski Marko
Satuvaara Sami
Suonpää Jami
Turpeinen Santeri
Tyni Wimme
Wallenius Edward
Vartiainen Tatu
Vähä-Heikkilä Niko

Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto
ICT-asentaja

Eloluoma Arttu
Itäniemi Robert
Lehtonen Petteri
Lönnrot Jouni
Markkanen Nico
Niemeläinen Miikka
Nordström Rauno
Pennanen Akseli
Perkaus Roope-Petteri
Pääkkönen Joonas
Seijari Juha
Turunen Markus
Vilppula Janne
Vuohtoniemi Atte

Sipoo

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi
Asiakaspalvelun ja myynnin osaamisala

Buddas Max
Haakana Matias
Helin Natalia
Hinkka Joonas
Honkanen Anni
Hämäläinen Klaus
Juntunen Tilda
Järvi Laura
Lepistö Rosa
Makkonen Juuso
Peltola Eero
Pölönen Jesse
Reinikainen Pauli
Salminen Olli
Simin Laura
Talvitie Joel
Turpeinen Jasmina
Vuorvirta Anu-Maarit
Yasa Mazlum

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto, datanomi
Käytön tuen osaamisala

Havia Jasmine
Kivelä Lari
Laine Tomi
Laitinen Aapo
Lehvilä Jesse
Malmsten Jan
Siljala Jimi
Soukka Mikko
Vastela Matti

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto
Sähköasentaja ja automaatioasentaja

Elo Sami
Haapala Jesse
Hailio Lee
Hiltunen Tero
Honkanen Antti
Härmä Mikko
Kataja Matias
Kollanen Joona
Lång Robert
Nyman Tino
Ståhl Oskar (kaksoistutkinto)
Ylikarjula Juuso

Tuusula, Kirkkotie

Hiusalan perustutkinto
Parturi-kampaaja

Aaltonen Sanna
Alalahti Aleksi
Anttonen Claudia
Falck Senja
Heinikari Mia
Helakallio Nea
Jauhiainen Janita
Jokela Roosa
Kemppainen Nea
Kovanen Hanna
Kuikka Krista
Lindroos Astha
Ormo Mona
Rasilainen Minni
Ruohtula Jenni
Salminen Vilma
Sihvonen Amanda
Silmukari Sarah
Veijola Anni
Vikström Riina
Virta Emilia
Yli-Kankahila Elisa

Kauneudenhoitoalan perustutkinto
Kosmetologi

Gröhn Milja
Kangasniemi Annika
Koivisto Linda
Koskimies Milja
Lahti Roosa
Martikainen Iida
Mähönen Ida
Niskanen Tessa
Penttinen Emilia
Ronkainen Vilja
Toivonen Jeanette
Torvinen Miia
Virtanen Roosa
Voutilainen Emmi

Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjaaja

Ahola Toni
Ahtiainen Kati
Ingman Julia
Juvonen Timi
Kallinen Iiro
Kallinen Otto
Kalliokoski Tommi
Kettunen Sonja
Komokallio Johannes
Kuitunen Miia
Kupiainen Emma
Kyynäräinen Kassu
Laaksonen Siri
Laalo Annika
Lahtinen Sara
Laine Roope
Leskinen Eea
Matilainen Jatta
Mehtonen Jari
Mellberg Tia
Otava Roman
Pasanen Miika
Peltokangas Pete
Porttikivi Elmo
Punnonen Tanja
Ravolainen Netta
Riihinen Reko
Rossilahti Veera
Ryösö Riko
Schneider Petra
Tapanainen Jere
Tuominen Tatu
Törmälä Inka
Välimaa Anttoni
Väyrynen Minna

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Lähihoitaja

Aulos Demi     
Blomster Max
Dana Toula      
Ellin Miia          
Elomaa Annie
Flykt Taru        
Forsblom Sanna                         
Friman Tiia      
Grönholm Sonja                        
Haramaa Ida   
Hartikka Anni 
Heiskanen Suvi                           
Helenius Sini   
Huovinen Anna-Tuulia            
Huttunen Inka-Emilia               
Iivanainen Elina                          
Ilkka Emilia      
Kahelin Jenni 
Kari Iira             
Karmala Riikka                            
Katajamäki Sanna                      
Kiintonen Tino                            
Kinnunen Elisa                            
Koivunen Wilma                        
Kouhia Oona  
Kulasalu Johanna                      
Kuosmanen Sini                         
Kuusisalo Ira   
Lafzayni Meriam                        
Laukkanen Emma                      
Lehtonen Minna                        
Lähteenkorva Matilda             
Malinen Niko 
Mikkonen Heidi                         
Multala Veera
Mäkelä Jenny
Möttönen Krista                        
Nissinen Riikka                           
Niutanen Miia
Nousiainen Veera                     
Nyrhinen Ida  
Pajusuo Milja 
Palm Sanna     
Parkkinen Linda                         
Pettinen Konsta                         
Pirinen Mikko
Pirtinheimo Susa                       
Rantalainen Sini
Rapi Anni         
Rautio Erika    
Romppanen Joonas                 
Ruotonen Laura                         
Ruuskanen Pinja                        
Saarinen Riina
Saarinen Rosa
Salla Saaga      
Tapio Aino-Maija                       
Therman Tuomo                        
Tuohimaa Miia                           
Tuomainen Julia                         
Uusimäki Eevi
Velin Mira       
Widell Petra   
Virvel Mariia   
Ylönen Lumi    
Ylönen Miia-Marika                  
Äikäs Annika  

Tuusula, Pekka Halosen akatemia

Kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Kuva-artesaani
Graafisen suunnittelun osaamisala

Chahin Ribal
Gullberg Heidi
Häkkänen Laura
Karvinen Ari
Koponen Siiri
Taijala Nella
Tuominen Siiri
Virtanen Oona
von Schantz Kitty

Kuva- ja mediataiteen osaamisala

Haavisto Oona
László Johanna
Norpila Sonja
Salonen Milja
Semin Uljas
Ukko Iiris
Vahteristo Noora
Willberg Reetta

Valokuvauksen osaamisala

Aaltio Sara
Latvala Oona
Partanen Noora
Pirskanen Christian

Vaihde

09 273 81
info@keuda.fi