< Takaisin uutisiin

Onnea ammattiin valmistuneille!

Lämpimät onnittelut kaikille kevään valmistuneille!

Keudasta ammattiin valmistui lähes 1100 opiskelijaa keväällä 2018.

Tutkinto Opiskelija
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Aning Tiiu
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Aronen Laura Aino Irene
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Haaranen Jonas
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Halttunen Aleksi Mikael
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Hart Satu
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Hautala Juho Sakarias
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Huttula Eelis Ilari Arttu
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Härkönen Veeti
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Kauhanen Niklas Nestori
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Keane Veronica Amanda Mathilda
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Kiviniitty Jimi
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Laine Pauliina Sini Susanna
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Lampinen Niko
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Laukkanen Elias
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Lilja Nea
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Lindy Mathias
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Marjomaa-Jaakkola Meeri
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Markkula Ismo Sakari
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Meretniemi Riikka
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Meretniemi Tuomo
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Mononen Aatos Olavi Antero
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Nestoros Dimitris
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Perttilä Jonne Johannes
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Rajahalme Roope
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Riento Santeri
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Rimpiläinen Niina Jasmin Aleksandra
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Ryynänen Rauno Antero
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Seppälä Noora Jessica
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Suominen Elina Reetta Anneli
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Tikkanen Jasmin Anneli
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Töyräs Vilma Karoliina
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Uusitalo Reea Sanni Kaarina
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Wennerström Salla Ilona
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Viinikka Inka Marita
Autoalan perustutkinto Airimo Jerri
Autoalan perustutkinto Andelin Lauri Sithikorn Harald
Autoalan perustutkinto Behm Niclas Robert
Autoalan perustutkinto Eemola Joel
Autoalan perustutkinto Eronen Jimi Jalmari
Autoalan perustutkinto Gröhn Nikolas Onni Emil
Autoalan perustutkinto Haavisto Joni Mikael
Autoalan perustutkinto Helenius Ville Oskari Juhanpoika
Autoalan perustutkinto Holopainen Tommi Valtteri
Autoalan perustutkinto Huvila Tuire Margit
Autoalan perustutkinto Hyvönen Miko Christian
Autoalan perustutkinto Kaapeli Eetu Johannes
Autoalan perustutkinto Kalevirta Miro Aleksanteri
Autoalan perustutkinto Kalmus Maerut
Autoalan perustutkinto Kenraali Edvin Henrik
Autoalan perustutkinto Keränen Joel Marko Oskari
Autoalan perustutkinto Kuntsi Jan Kristian
Autoalan perustutkinto Käyhkö Jonna
Autoalan perustutkinto Laakso Samuli Niilo Mikael
Autoalan perustutkinto Lehtinen Henri Juhani
Autoalan perustutkinto Lindberg Wiljami Tuukka Olavi
Autoalan perustutkinto Maijala Joni Tapio
Autoalan perustutkinto Morelius Joel
Autoalan perustutkinto Myllykangas Jere Elias
Autoalan perustutkinto Naaramo Jere Juhani
Autoalan perustutkinto Niemi Atte
Autoalan perustutkinto Niemi Jaro Jasper
Autoalan perustutkinto Nurminen Lassi Santeri
Autoalan perustutkinto Nurminen Viljami Juhani
Autoalan perustutkinto Nykänen Aaro Eemeli
Autoalan perustutkinto Näätänen Samuli Hannes
Autoalan perustutkinto Piironen Valtteri Olavi
Autoalan perustutkinto Pöllänen Tytti
Autoalan perustutkinto Rajatammi Janne
Autoalan perustutkinto Rautiainen Anniina Elisabet
Autoalan perustutkinto Rautio Joona Aleksi Olavi
Autoalan perustutkinto Rytkönen Lauri
Autoalan perustutkinto Rämö Juhani Ilpo Aaron
Autoalan perustutkinto Saarentaus Eljas
Autoalan perustutkinto Saari Samuli Antero
Autoalan perustutkinto Salo Kalle
Autoalan perustutkinto Sassi Eemil Markus Tapani
Autoalan perustutkinto Siermala Toni Joonatan
Autoalan perustutkinto Simpura Tiia Kristiina
Autoalan perustutkinto Takala Viljami Valtteri
Autoalan perustutkinto Tanhuanpää Riikka
Autoalan perustutkinto Taskinen Samuli Mikael
Autoalan perustutkinto Tornack Simo
Autoalan perustutkinto Trast Teemu
Autoalan perustutkinto Uushanni Jade
Autoalan perustutkinto Vikström Jalmari Nikolai Jannenpoika
Autoalan perustutkinto Väätäinen Juho
Autoalan perustutkinto Ywa Blu Doh Soe
Autoalan perustutkinto Österberg Jere
Avustaja-koulutus Minkkinen Jani Petteri
Avustaja-koulutus Ruuskanen Riku Waltteri
Avustaja-koulutus Sivenius Catina Johanna Maria
Avustaja-koulutus Willgren Satu Hannele
Dieettikokin erikoisammattitutkinto Aho Tiina Marjaana
Dieettikokin erikoisammattitutkinto Eloranta Mia Kristiina
Elintarvikealan perustutkinto Belov Johanna
Elintarvikealan perustutkinto Degeman Sanna
Elintarvikealan perustutkinto Jeskanen Pihla
Elintarvikealan perustutkinto Lehtimäki Tarja
Elintarvikealan perustutkinto Mäensivu Julia
Elintarvikealan perustutkinto Mäkinen Mona
Elintarvikealan perustutkinto Nevalainen Niina
Elintarvikealan perustutkinto Nykänen Markus
Elintarvikealan perustutkinto Nyqvist Sari
Elintarvikealan perustutkinto Ojala Janina
Elintarvikealan perustutkinto Pakarinen Helena
Elintarvikealan perustutkinto Peltonen Johanna
Elintarvikealan perustutkinto Pienkuukka Satu
Elintarvikealan perustutkinto Rautiainen Emma
Elintarvikealan perustutkinto Rautio Elisa
Elintarvikealan perustutkinto Ronimus Milla
Elintarvikealan perustutkinto Ruotsalainen Terhi
Elintarvikealan perustutkinto Sikanen Essi
Elintarvikealan perustutkinto Skumburdis Fotini
Elintarvikealan perustutkinto Storgårds Jasmin
Elintarvikealan perustutkinto Suojala Reetta
Elintarvikealan perustutkinto Suojoki Kirsi
Elintarvikealan perustutkinto Toivonen Eerika
Elintarvikealan perustutkinto Törmänen Arttu
Elintarvikealan perustutkinto Törnström Paula
Elintarvikealan perustutkinto Vilkas Mari
Floristimestarin erikoisammattitutkinto Utti Anna Mari
Floristin ammattitutkinto Vehniäinen Susanna
Hiusalan perustutkinto  Gröhn Milja Matleena
Hiusalan perustutkinto  Holmberg Nina Marika
Hiusalan perustutkinto  Hvichija-Kukkonen Nana
Hiusalan perustutkinto  Kauppinen Vilma Emilia
Hiusalan perustutkinto  Kemppainen Kira Kasandra
Hiusalan perustutkinto  Kilpeläinen Lilja Helena
Hiusalan perustutkinto  Laakso Oona Mariia
Hiusalan perustutkinto  Liukola Siiri Lyydia Orvokki
Hiusalan perustutkinto  Majeed Yonis Tara
Hiusalan perustutkinto  Mäkinen Jenna-maria Kristiina
Hiusalan perustutkinto  Nieminen Tinja Aliisa
Hiusalan perustutkinto  Pesonen Eveliina Katri Linnea
Hiusalan perustutkinto  Puustinen Piia Maria Irinja
Hiusalan perustutkinto  Pått Angela
Hiusalan perustutkinto  Sahku Emilia
Hiusalan perustutkinto  Shekarake Linda Anette
Hiusalan perustutkinto  Sirkiä Janita Anna-Lisa
Hiusalan perustutkinto  Tuomisto Lalita Tangmoo
Hiusalan perustutkinto  Turunen Ida Josefina
Hiusalan perustutkinto  Weckström Kiia Marja
Hiusalan perustutkinto  Virtanen Roosa Maria
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Bahram Sarkawt
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Boutzopoulos Evangelos
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Castellanos Rodriguez Carlos
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Hyttinen Neea
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Johansson Emil
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Juntunen Henna
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Juola Santeri
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kilkki Venla
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kostia-Hakola Taija
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Laakso Teemu
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Malinen Antti
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Mononen Maria-Helena
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Mulugeta Shiferaw Hirut 
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Nurmivaara Antti
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Orumets Krista
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Piirainen Jasmin
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Piirainen Milla
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Pohjonen Sonja
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Sirén Camilla
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Tolokonnikova Jelena
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Vihanto Sirimon
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Wollsten Veera
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Vaahisto Janna
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Jalola-Yrjölä Mirva
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Chiha Chadi
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Lind Per Göran
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Berg Katja Maaria
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Ilonen Pirjo Anneli
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Jääskeläinen Laila Maarit
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Lehto Saija Maria Hannele
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Miettinen Tuula Anneli
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Turkki Pirjo
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Turunen Katri Susanna
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Hartzell Annika
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Korhonen Teija Helena
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Halonen Anu Kristiina
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Parkkila Oona Sarita
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Repo Annukka Katariina
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Bäckström Tuija Helena
Kauneudenhoitoalan perustutkinto  Aalto Susanna Katariina
Kauneudenhoitoalan perustutkinto  Aaltonen Jessica Victoria Ia-Alexa
Kauneudenhoitoalan perustutkinto  Alarotu Salla Tuuli Anniina
Kauneudenhoitoalan perustutkinto  Alho Mea Julia
Kauneudenhoitoalan perustutkinto  Asell Janette Johanna
Kauneudenhoitoalan perustutkinto  Halmela Nina Annika
Kauneudenhoitoalan perustutkinto  Hyytiäinen Maria Ida Erika
Kauneudenhoitoalan perustutkinto  Koponen Viivi Sanni Susanna
Kauneudenhoitoalan perustutkinto  Kuosmanen Jannika Josefina
Kauneudenhoitoalan perustutkinto  Lilja Roosa Maria
Kauneudenhoitoalan perustutkinto  Muhonen Mona Amanda
Kauneudenhoitoalan perustutkinto  Nikkanen Johanna Tuulia
Kauneudenhoitoalan perustutkinto  Oravakangas Jenna Sofia
Kauneudenhoitoalan perustutkinto  Paldanius Jenna Susanne
Kauneudenhoitoalan perustutkinto  Räisänen Johanna Anni Katariina
Kauneudenhoitoalan perustutkinto  Solinas Rebecca
Kauneudenhoitoalan perustutkinto  Tapio Aino-Maija Wentao
Kauneudenhoitoalan perustutkinto  Tapio Sari Irmeli
Kauneudenhoitoalan perustutkinto  Törnström Katja Patricia
Kauneudenhoitoalan perustutkinto  Vartiainen Julia Jennifer Katarine
Kauneudenhoitoalan perustutkinto  Yltävä Rosa Emilia
Kiinteistöpalvelujen ammattitutkinto Jokinen Seija Anneli
Kiinteistöpalvelujen ammattitutkinto Atanasova Diyana Petrova
Kiinteistöpalvelujen ammattitutkinto Ikonen Annika
Kiinteistöpalvelujen ammattitutkinto Jouttijärvi Anu
Kiinteistöpalvelujen ammattitutkinto Pulliainen Katja
Kiinteistöpalvelujen ammattitutkinto Koodres Merike
Kiinteistöpalvelujen ammattitutkinto Meister Meriliis
Kiinteistöpalvelujen ammattitutkinto Karelina Karina
Kiinteistöpalvelujen ammattitutkinto Toivonen Ramona Marja Sabina
Kiinteistöpalvelujen ammattitutkinto Sarduy Bravo Yan Javier
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Abdulsatarr Bilal
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Ikonen Vesa Valter
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Pyykkönen Maxim Onni Edvard
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Galeev Eldus
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Kuzieva Olena
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Mahelat Andrei
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Mahelat Natallia
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Makarov Konstantin
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Makarov Tatiana
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Pennonen Alla
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Samak Viktar
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Tiapin Pavel
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Rego Sergey
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Bombina Liubov
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Bombin Sergei
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Kink Elja
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Bandarchuk Uladzimir
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Gruzinskiy Viatcheslav
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Kostrikova Nadezhda
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Kuznetcov Anatoli
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Kuznetsova Tatiana
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Martikainen Sergei
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Osipova Victoria
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Pimenov Sergei
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Roshchaninov Anton
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Saltykova Kristina
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Vlasenko Tamara
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Volotovskiy Victor
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto Vorobev Aleksandr
Kone- ja metallialan perustutkinto Hiltunen Joonatan Henrik
Kone- ja metallialan perustutkinto Järvi Matti Kalevi
Kone- ja metallialan perustutkinto Pulkkinen Kasper Tapio
Kone- ja metallialan perustutkinto Hukkanen Veikka Elias
Kone- ja metallialan perustutkinto Ilonen Miika Krister
Kone- ja metallialan perustutkinto Kaipiainen Luukas Tomi Anton
Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto Malinen Lotta
Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto Lehmus Anna Karoliina
Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto Malinen Lotta Tuulia
Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto Gao Yun
Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto Tavi Sirion
Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto Mohammed Salad Jasmin
Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto Hinkka-Kjelin Anne Marita
Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto Orav Kerli
Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto Akbar Mohammed Omar
Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto Emanuel Didier
Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto Gachkin Abdul-Malik
Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto Muuse Dool Abdillahi
Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto Tegegn Helen Alemayehu
Koulunkäynnin ja aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjauksen ammattitutkinto Ahonen Hanna Helena
Koulunkäynnin ja aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjauksen ammattitutkinto Degerlund Sirpa Irmeli
Koulunkäynnin ja aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjauksen ammattitutkinto Hakala Sirpa Maria
Koulunkäynnin ja aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjauksen ammattitutkinto Hintukainen Paula Johanna
Koulunkäynnin ja aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjauksen ammattitutkinto Kähkönen Kasimir Kullervo Johannes
Koulunkäynnin ja aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjauksen ammattitutkinto Landén Minna Marjukka
Koulunkäynnin ja aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjauksen ammattitutkinto Pulkkinen Eija Riitta
Koulunkäynnin ja aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjauksen ammattitutkinto Raitala Antti Sakari
Koulunkäynnin ja aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjauksen ammattitutkinto Sihvonen Riikka Kristiina
Koulunkäynnin ja aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjauksen ammattitutkinto Uotila Tanja
Koulunkäynnin ja aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjauksen ammattitutkinto Valjakka Essi Katariina
Koulunkäynnin ja aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjauksen ammattitutkinto Virk Victoria Binder
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Eskelinen Miro Kalle Aleksis
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Hirvilammi Silja Maarit
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Hirvonen Viljami Veli
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Junttila Iines Maria
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Karvinen Juuso Jalmari
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Khalaziy Ekaterina
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Kiiskinen Noora Anna Sofia
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Kollanen Suvi Tuulia
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Korchagina Natalia
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Kulhua Iida Matilda
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Kuokkanen Aleksandra
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Kylämaa Katja Johanna
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Lahti Pinja Sinikka
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Leppänen Minttu Maaria
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Lintunen Milja Magdaleena
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Mahlakaarto Eetu Matias Juhani
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Mononen Tiina Rosita
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Mulyk Veronika
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Myrrys Inu
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Niemi Milja Maria Elina
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Nurminen Pia Marja
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Parviainen Sara Nina Maria
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Pirhonen Päivi Piritta
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Poteri Elisa Maaria
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Pulli Julia Kastehelmi
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Puranen Tuomas Olavi
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Pöntinen Tomi Ilari
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Roberts Heli Maria Johanna
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Ruuska Ville Eemeli
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Saraste Misa Karoliina
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Sipola Samuel Oskari
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Tolvanen Karita Pauliina
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Tuomikoski Riikka Maarit
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Törnroos Laura Maria
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Varsta Roy Aleksi
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Viljaharju Meri Tuuli
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto Willberg Reetta Susanna
Laboratorioalan perustutkinto Deda Ejona
Laboratorioalan perustutkinto Hyppänen Aliisa Iida Vilhelmiina
Laboratorioalan perustutkinto Kelo Katja
Laboratorioalan perustutkinto Kolehmainen Jenni Maaria
Laboratorioalan perustutkinto Repo Tino Patrick
Laboratorioalan perustutkinto Saarikko Riku Elmeri
Laboratorioalan perustutkinto Saarinen Saija
Laitoshuoltajan ammattitutkinto Toivola Katja Susanna
Laitoshuoltajan ammattitutkinto Danilson Katrin
Laitoshuoltajan ammattitutkinto Yuan Xiaohong
Laitoshuoltajan ammattitutkinto Savva Eeva Marjaana
Laitoshuoltajan ammattitutkinto Hinno Annela
Laitoshuoltajan ammattitutkinto Immonen Ritva Annikki
Laitoshuoltajan ammattitutkinto Kalliokoski Miia Marika
Laitoshuoltajan ammattitutkinto Kolppanen Riitta Kyllikki
Laitoshuoltajan ammattitutkinto Kytömaa Anne Kristiina
Laitoshuoltajan ammattitutkinto Ilonen Tiina Susanna
Laitoshuoltajan ammattitutkinto Laurberg Katrin
Laitoshuoltajan ammattitutkinto Koskinen Tarja Johanna
Laitoshuoltajan ammattitutkinto Malaska Eeva Liisa
Laitoshuoltajan ammattitutkinto Lindfors Kate
Laitoshuoltajan ammattitutkinto Sundberg Yvonne Helena
Liiketalouden perustutkinto Aalto Jasmin
Liiketalouden perustutkinto Airikka Topi
Liiketalouden perustutkinto Ali Sakariya
Liiketalouden perustutkinto Auria Katariina
Liiketalouden perustutkinto Bohm Jani
Liiketalouden perustutkinto Dahltedt Henri
Liiketalouden perustutkinto Dogan Pia
Liiketalouden perustutkinto Fingerroos Jade
Liiketalouden perustutkinto Friman Ada
Liiketalouden perustutkinto Glisic Marko
Liiketalouden perustutkinto Haapaniemi Daniyal
Liiketalouden perustutkinto Hardy Davbiana
Liiketalouden perustutkinto Harsia Roosa
Liiketalouden perustutkinto Hassinen Jenny
Liiketalouden perustutkinto Hast Miika
Liiketalouden perustutkinto Haukkamaa Henni
Liiketalouden perustutkinto Hautojärvi Elina
Liiketalouden perustutkinto Heikura Toni
Liiketalouden perustutkinto Heiskanen Miro
Liiketalouden perustutkinto Helin Netta
Liiketalouden perustutkinto Hietala Venla
Liiketalouden perustutkinto Hopkins Samuel
Liiketalouden perustutkinto Hukka Lauri
Liiketalouden perustutkinto Hyypiä Haakko
Liiketalouden perustutkinto Hämäläinen Simo
Liiketalouden perustutkinto Ismail Ahmed-Nasir
Liiketalouden perustutkinto Jyrkkänen Ninni
Liiketalouden perustutkinto Jämsen Jesse
Liiketalouden perustutkinto Kallio Topi
Liiketalouden perustutkinto Kettula Jani
Liiketalouden perustutkinto Kiviniemi Jennie
Liiketalouden perustutkinto Klemetti Taru
Liiketalouden perustutkinto Knutar Maria
Liiketalouden perustutkinto Koivuneva Samuel
Liiketalouden perustutkinto Kokko Aura
Liiketalouden perustutkinto Koljonen Lassi
Liiketalouden perustutkinto Korhonen Atte
Liiketalouden perustutkinto Korhonen Kaisa
Liiketalouden perustutkinto Korhonen Tiia
Liiketalouden perustutkinto Koskela Joona
Liiketalouden perustutkinto Koskelo Sami
Liiketalouden perustutkinto Kuivasniemi Jessica
Liiketalouden perustutkinto Kullberg Tommi
Liiketalouden perustutkinto Kurkinen Kaisa
Liiketalouden perustutkinto Kääriäinen Linda
Liiketalouden perustutkinto Laamanen Maria
Liiketalouden perustutkinto Laitinen Eetu
Liiketalouden perustutkinto Lajunen Santeri
Liiketalouden perustutkinto Laurila Juliana
Liiketalouden perustutkinto Lindström Jennie
Liiketalouden perustutkinto Lintunen Milla
Liiketalouden perustutkinto Loikala Mirja
Liiketalouden perustutkinto Länsivuori Leevi
Liiketalouden perustutkinto Malinen Eemi
Liiketalouden perustutkinto Malmivuori Kasper
Liiketalouden perustutkinto Manner Otto
Liiketalouden perustutkinto Matilainen Julia
Liiketalouden perustutkinto Mc Glynn Jenna
Liiketalouden perustutkinto Mikkonen Paavo
Liiketalouden perustutkinto Mustonen Jesse
Liiketalouden perustutkinto Mustonen Saara
Liiketalouden perustutkinto Määttä Eemil
Liiketalouden perustutkinto Nissinen Juho
Liiketalouden perustutkinto Noor Hamza
Liiketalouden perustutkinto Nordlund Jane
Liiketalouden perustutkinto Norss Tiia-Mariia
Liiketalouden perustutkinto Nyström Topias
Liiketalouden perustutkinto Ojanne Jaana
Liiketalouden perustutkinto Olli Vilma
Liiketalouden perustutkinto Ollinen Sanna
Liiketalouden perustutkinto Paananen Satu
Liiketalouden perustutkinto Palmroth Niko
Liiketalouden perustutkinto Penttinen Elina
Liiketalouden perustutkinto Petrov Miko
Liiketalouden perustutkinto Pietarinen Mikael
Liiketalouden perustutkinto Pohjolan-Pirhonen Pekka
Liiketalouden perustutkinto Porttikivi Riina
Liiketalouden perustutkinto Ranta Jere
Liiketalouden perustutkinto Ravi Veikko
Liiketalouden perustutkinto Rummukainen Annu
Liiketalouden perustutkinto Räisänen Saku
Liiketalouden perustutkinto Saarelainen Niklas
Liiketalouden perustutkinto Sajakorpi Sina
Liiketalouden perustutkinto Salo Niklas
Liiketalouden perustutkinto Salonen Arto
Liiketalouden perustutkinto Salonen Kristian
Liiketalouden perustutkinto Santalahti Elina
Liiketalouden perustutkinto Sarantila Joonas
Liiketalouden perustutkinto Seppälä Bertta
Liiketalouden perustutkinto Seppälä Elvira
Liiketalouden perustutkinto Setälä Amanda
Liiketalouden perustutkinto Silander Otto
Liiketalouden perustutkinto Silfverberg Juulia
Liiketalouden perustutkinto Simoinen Valtteri
Liiketalouden perustutkinto Statland Mihhail
Liiketalouden perustutkinto Ström Sebastian
Liiketalouden perustutkinto Suomalainen Anni
Liiketalouden perustutkinto Syrjä Valdemar
Liiketalouden perustutkinto Syvänen Anni
Liiketalouden perustutkinto Syvänen Kristian
Liiketalouden perustutkinto Tiilikka Mikko
Liiketalouden perustutkinto Toijanaho Sonja
Liiketalouden perustutkinto Tsudnaja Kristina
Liiketalouden perustutkinto Törrönen Susanna
Liiketalouden perustutkinto Varis Emmi
Liiketalouden perustutkinto Varis Essi
Liiketalouden perustutkinto Vasama Joni
Liiketalouden perustutkinto Velin Oona
Liiketalouden perustutkinto Venäläinen Milla
Liiketalouden perustutkinto Winter Vertti
Liiketalouden perustutkinto Virta Rosa
Liiketalouden perustutkinto Vuorinen Essi
Logistiikan perustutkinto Halmela Elias Oskari
Logistiikan perustutkinto Kaakkolahti Eetu Valtteri
Logistiikan perustutkinto Karhapää Joona Aleksi
Logistiikan perustutkinto Kautto Kim Roope Kasper
Logistiikan perustutkinto Kirpu Viktor
Logistiikan perustutkinto Kivistö Alex Lars Cristian
Logistiikan perustutkinto Kuosmanen Miska Matias
Logistiikan perustutkinto Lahti Sami Veikko Tapio
Logistiikan perustutkinto Nuuttila Antti Oskari
Logistiikan perustutkinto Ollikkala Leevi Hermanni
Logistiikan perustutkinto Peltola Kalle Gabriel
Logistiikan perustutkinto Ruotsalainen Mika Markus
Logistiikan perustutkinto Ruuska Marjaana
Logistiikan perustutkinto Selenius Tommi
Logistiikan perustutkinto Sorri Konsta Eemil
Logistiikan perustutkinto Surakka Miikka Emil Mikael
Logistiikan perustutkinto Suuronen Veksi
Logistiikan perustutkinto Suvanto Jaakko
Logistiikan perustutkinto Tammi Niko Aleksi
Logistiikan perustutkinto Tiilikainen Santtu
Logistiikan perustutkinto Toivola Hannu Hermanni
Logistiikan perustutkinto Tuominen Jere
Logistiikan perustutkinto Tuominen Tony
Logistiikan perustutkinto Tuuli Timi Samuli
Logistiikan perustutkinto Wollsten Stefan
Logistiikan perustutkinto Väkiparta Visa Valtteri
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Palo Lydia
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Kaert Kristen
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Peltola Susanna
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Karhu Marko Juhani
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Lamppu Mari Hannele
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Linikko Carita Johanna
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Lokkila Kari
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Luukkonen Toni Samuli
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Pehkonen Pirita Marietta
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Rajala Toni
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Setälä Sini-Marjatta
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Vaaksio Mika Antero
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Vepsäläinen Niko
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Aalto Mika
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Pärssinen Juha Veli
Maatalousalan perustutkinto Holappa Maria Lempi
Maatalousalan perustutkinto Yrjas Jori Arttur
Matkailualan perustutkinto Candan Yasemin
Matkailualan perustutkinto Dammert Christina
Matkailualan perustutkinto Flores Deirdre
Matkailualan perustutkinto Hjelm Annika
Matkailualan perustutkinto Malm Niklas 
Matkailualan perustutkinto Numminen Emmi
Matkailualan perustutkinto Ojapalo Sara
Matkailualan perustutkinto Rainivaara Katariina
Matkailualan perustutkinto Vartiainen Niina
Matkailualan perustutkinto Vene Kristin
Matkailualan perustutkinto Väisänen Annu
Media-alan ammattitutkinto Horttanainen Juho
Media-alan ammattitutkinto Hänninen Petri Tapio
Media-alan ammattitutkinto Kainulainen Juha-Pekka
Media-alan ammattitutkinto Kallio Antti
Media-alan ammattitutkinto Kumpulainen Sanna
Media-alan ammattitutkinto Kuusisto Johanna
Media-alan ammattitutkinto Lehkonen Kari
Media-alan ammattitutkinto Paananen Jussi
Media-alan ammattitutkinto Pitkänen Kiia Marika
Media-alan ammattitutkinto Pullinen Sebastian
Media-alan ammattitutkinto Salmi Katariina
Media-alan ammattitutkinto Tuomisto Terhi
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Airikka Pirjo Maarit
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Anonen Selja Pauliina
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Blomberg Santeri Marcus
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Eloranta Leea Elena
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Felin Juha-Petri
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Gartz Teemu Eemeli
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Havin Oskari Vili
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Heikkilä Emma Lydia
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Holmström Johan Onni Oskari
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Huttunen Teresa Katri Maria
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Jyränkö Tino Christofer
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Järveläinen Anastassia
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Kainulainen Tuija Liisa Marjatta
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Kettunen Jasmin Helena
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Kivikoski Emmi Johanna
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Lahti Taru Maria Kristiina
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Liiri Sari Pauliina
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Miettinen Miko Markus Olavi
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Mäkinen Reneta Maria Theresa
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Napola Pinja Mariella
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Niiranen Emma Annika
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Nyberg Viivi Juliet
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Olkkonen Teemu Valtteri
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Paasikallio Krista Jasmin
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Parjanen Saku Oskari
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Pesonen Miia Marianne
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Putkonen Pia Susanna
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Päri Aivo
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Raunio Atte Olavi
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Tapper Meri Tuuli Mariana
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Tikkanen Joona Oskari
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Tilander Renja Melina Lumipilvi
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Tolvanen Rosa Elli-Noora
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Turja Sami Alexander
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Wahlberg Venla
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Vainio Sofia Mikaela
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Vessman Janita Sofia
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Virolainen Henna Julia
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjauksen perustutkinto Wälläri Phondo Valashiya
Pintakäsittelyalan perustutkinto Kettunen Janette Mari Annika
Pintakäsittelyalan perustutkinto Lehtinen Joona
Pintakäsittelyalan perustutkinto Lehtinen Joona Elmeri
Pintakäsittelyalan perustutkinto Marttila Neea Annika
Pintakäsittelyalan perustutkinto Nieminen Sami
Pintakäsittelyalan perustutkinto Nieminen Sami Petteri
Prosessiteollisuuden perustutkinto Haansuu Juulia Maaria
Prosessiteollisuuden perustutkinto Liimatta Antti Risto
Prosessiteollisuuden perustutkinto Paavilainen Ossi Petteri
Prosessiteollisuuden perustutkinto Ponomarev Stefan
Prosessiteollisuuden perustutkinto Turtiainen Lari Aleksanteri
Puualan perustutkinto Kylänen Michaela Ida Maria
Puutarhatalouden perustutkinto Goncharenko Dmytro
Puutarhatalouden perustutkinto Reijonen Annakatri
Puutarhatalouden perustutkinto Rossi Aija Kerttuli
Päihdetyön ammattitutkinto  Kontio Sari Eija Helena
Rakennusalan perustutkinto Backman Antti Juhani
Rakennusalan perustutkinto Forsberg Ake Krister
Rakennusalan perustutkinto Heino Jesse Petteri
Rakennusalan perustutkinto Hietanen Mikko Matias
Rakennusalan perustutkinto Hyvönen Aleksi Elias Aarre
Rakennusalan perustutkinto Hämäläinen Toni Patrik
Rakennusalan perustutkinto Järvinen Tomi Matti Olavi
Rakennusalan perustutkinto Järviö Kalle Jaakko Juhani
Rakennusalan perustutkinto Kanerva Matias Jukka Antero
Rakennusalan perustutkinto Kirjonen Niko Oskari
Rakennusalan perustutkinto Korpi Roope Olli Elias
Rakennusalan perustutkinto Kääriäinen Toni Kristian
Rakennusalan perustutkinto Lehtiö Tommi Tapani
Rakennusalan perustutkinto Liinakari Niko Kristian
Rakennusalan perustutkinto Lindholm Hanna Maria
Rakennusalan perustutkinto Murto Matias Oiva Kalevi
Rakennusalan perustutkinto Norrback Jonas Alexander
Rakennusalan perustutkinto Patova Olli-Pekka Juhani
Rakennusalan perustutkinto Rantala Rafael Aleksanteri
Rakennusalan perustutkinto Rautiainen Moonika Eveliina
Rakennusalan perustutkinto Ruotsalainen Joni Marko Tapani
Rakennusalan perustutkinto Tokola Anssi Artturi
Rakennusalan perustutkinto Vihtonen Heikki Väinö Oskari
Rakennusalan perustutkinto Åfeldt Eetu Elmeri
Siivousteknikon erikoisammattitutkinto Tuomela Tarja Anneli
Siivoustyönohjaajan erikoisammattitutkinto Hietakymi Heidi Hannele
Siivoustyönohjaajan erikoisammattitutkinto Nyholm Sanna Katariina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Aaltio Linda Rosa Johanna
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Aarros Rosa Annika Aurora
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Ahola Sofia Aurora
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Alho Mirka Johanna
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Blomerus Milaja Angela Anastasia
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Brunfeldt Sari
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Enroth Ninni Katariina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Etholén Saija-Leena Marika
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Fager Daniela Alexandra
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Falck Ritva Anneli
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Gasymova Leyla
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Gryshchenko Nataliia
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Grönholm Lea Riikka
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Hart Taru Johanna
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Hautakoski Venla Valeria
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Heikkilä Satu Karoliina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Heikkinen Eeva-Maija
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Heikkinen Tommi Sakari
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Heinonen Tuomas Paavo Kalevi
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Hiltunen Milla Maria
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Hirvonen Ville Valtteri
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Honkanen Emmi Ilona
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Hopearuoho Janina Vilhelmiina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Huhtanen Venla Suvi-Tuuli
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Huovinen Anja Riitta Marjatta
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Huttunen Tiina Maria
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Hyvönen Anna-Kaisa
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Hämäläinen Alina Elisabeth
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Hämäläinen Hanna Karoliina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Hännikäinen Mirjami Susanna
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Jamur Janne
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Jetsu Jinna Taimi Aliina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Jokinen Anu Marja Susanna
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Junnilainen Jenni-Tuulia
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Järvi Merja Elisabet
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Järvinen Nita Leena Tuulikki
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kaunisto Jutta Eveliina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kekkonen Linda
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kettunen Roosa Maria
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kiuru Sini Pauliina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Koskinen Cecilia Ella Janica
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Koskinen Mervi Tuulikki
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kosonen Essi Noora Elina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kuikka Venla Ada Maria
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kuisma Anne Maarit
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kujanpää Iida Josefiina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kuukkanen Roosa Aurora
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kyllönen Roni Aleksanteri
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kärkinen Soile Hannele
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Laine Jonna Emilia
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Laine Tiia Maria Kristiina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Latvala Krista Marika
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Latvaniemi Noora Sofia
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Laurila Jarri Ilmari
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lawrence Korede
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lehtinen Titta Marika
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lehtomäki Kasperi Juha Matias
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Leiso Paula
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Levander Mona Maaret
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lindqvist Rebecca
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lindqvist Susanna Tiia Karoliina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lukkarinen Olavi Lauri
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Luomala Elina Karita
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lvov Kateryna
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Matilainen Tiia Kristiina Elisabet
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Merinen Jenni Maija
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Miguel Emilia Angela
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Myllymäki Saija
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Myyryläinen Janni Amanda
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Nikkanen Jenny Helmiina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Niskanen Eedith Sanelma
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Nyberg Ira Maria Eveliina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Oksanen Rosa Emilia
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Peltola Auvo Leo Uolevi
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Phong-Phaew Sujira
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Piiroinen Heidi Johanna
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Platitsyna Evgenia
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Pohjala Hanna Helmiina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Pyhältö Riku Reijo Kalevi
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Pöllänen Sara Janna Jemina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Raukola Senja Maria
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Repo Anu Satu Kaarina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Rissanen Yaowaluk
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Roininen Milla Anna Alexandra
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Ruokonen Svetlana
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Ryynänen Anya
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Räikkönen Emilia Eeva Maria
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Salmensuu Sanna Maria
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Salmi Sara Susann
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Sarkola Saija Hannele
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Savolainen Ida Maria
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Serpola Sami Henrik
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Sonsiri Arthittaya
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Stoimenova Aneta
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Suomi Irina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Suonpää Jannika Karoliina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Sääksjärvi Ronja Mariel
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Tapper Janette Johanna
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Tattari Joni Mikael
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Tchoumou Kombo Maillet
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Tiilikainen Suvi Kukka-Maaria
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Tikkanen-Haapanen Virpi
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Toivola Milja 
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Tomash Anzhela
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Trygg Opri Milja Marikki
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Tsutsunen Kimi
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Tuovila Merja
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Vainionpää Mari-Anne
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Varis Cristian
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Vehviläinen Tia Mari
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Vikstén Sanna Maarit
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Willström Mikael Aleksanteri
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Winqvist Kia Alexandra
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Voutilainen Nana Maarika
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Vuorenmaa Niina 
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Vuorma Elina Pauliina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Åhlvik Mia Julia
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Öysti Aki
Suurtalouskokin ammattitutkinto Kemppainen Dian
Suurtalouskokin ammattitutkinto Tähkäpää Aleksi Toivo Anton
Suurtalouskokin ammattitutkinto Anttila Henna-Maija Vilhelmiina
Suurtalouskokin ammattitutkinto Helin Marianne Kristiina
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Aho Valtteri
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Ahvenainen Mikko Markus Ilmari
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Alasaari Kalle Sulevi
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Andersson Kasper
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Andersson Miro
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Aronen Topi Akseli
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Arponen Teemu Mikael Aleksanteri
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Bergström Tony
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Bärlund Oliver Johan Albert
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Eskelin Joona Antero
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Grents Aleksi
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Henttonen Aleksi
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Hiltunen Jere Erik Johannes
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Hormu Jere Jonatan
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Ilander Eero Arttu Erland
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Joulamo Saku Manu Jyri
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Kaivolainen Miko
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Karkia Julius Waltteri
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Keinänen Niko
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Kesäläinen Mikko
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Kilponen Aleksi Olavi
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Kivistö Jesse
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Kokko Vili Artturi Olavi
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Koskelainen Jerry Tero Henrik
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Koskinen Justus Valtteri
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Kuitunen Pyry Petteri
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Käenmäki Miika
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Lakaniemi Julius Kristian
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Leinonen Santeri Eemil
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Lund Julius
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Malin Valtteri Juhani
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Mandel Martin
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Metso Sami Antero
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Mutanen Emmi Maria
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Niemelä Tuukka
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Nousiainen Mikko Eetu Oskari
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Olin Santeri Tapio
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Pesonen Sakari Miko Juhani
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Rainio Verneri Elias
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Redlin Mitja Riko Christian
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Rekola Aapo Artturi
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Rinne Tuomas Anttoni
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Rissanen Ville-Veikko
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Rytkölä Joel Eerik Olavi
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Siira Aku Johannes
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Soikkeli Jesse Juhani
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Sormunen Eetu Emil Aleksanteri
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Tammilehto Valtteri Jere Juhani
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Tarmola Joona Eemeli
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Tyyskä Ray
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Vaheri Toni Matias
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Vainio Maija Eveliina
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Varppee Heikki Antero
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Vuohtoniemi Niko
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Ylinen Santeri
Talonrakennusalan ammattitutkinto Kankainen Timo Veikko Ilmari
Talonrakennusalan ammattitutkinto Leppänen Veli Sakari
Talonrakennusalan ammattitutkinto Pulkkinen Matti Juhani
Talonrakennusalan ammattitutkinto Pulli Tuomo
Talonrakennusalan ammattitutkinto Strömberg Jesse Sakari
Talonrakennusalan erikoisammattitutkinto Ssendagire James Richard
Talotekniikan perustutkinto Ek Antti Aleksi
Talotekniikan perustutkinto Haapsaari Anttu Johannes
Talotekniikan perustutkinto Heino Tuomas Ukko-Juhani
Talotekniikan perustutkinto Hellström Harald Georg
Talotekniikan perustutkinto Hinrikus Kevin Andreas
Talotekniikan perustutkinto Honkavaara Kim Erik
Talotekniikan perustutkinto Järvinen Eetu Kristian
Talotekniikan perustutkinto Kanerva Aaron Samuel
Talotekniikan perustutkinto Koli Veikko Antero
Talotekniikan perustutkinto Komulainen Eelis Jalmari Olavi
Talotekniikan perustutkinto Kotajärvi Mikael Antero
Talotekniikan perustutkinto Kuitunen Olavi Henrik
Talotekniikan perustutkinto Kupiainen Sami Eelis Mikael
Talotekniikan perustutkinto Laalo Ville Antero
Talotekniikan perustutkinto Lahti Joonas Antero
Talotekniikan perustutkinto Lähteenmäki Janne Ari Matias
Talotekniikan perustutkinto Maaranen Niko Valtteri
Talotekniikan perustutkinto Neuvonen Mikko Eemil Petrinpoika
Talotekniikan perustutkinto Niemi Benjamin Patrick
Talotekniikan perustutkinto Oinonen Toni Juhani
Talotekniikan perustutkinto Pellikka Lasse Juhani
Talotekniikan perustutkinto Raumala Jere Sebastian
Talotekniikan perustutkinto Rintanen Juuso Albin
Talotekniikan perustutkinto Räihä William
Talotekniikan perustutkinto Sauranen Roni Valtteri
Talotekniikan perustutkinto Tikkanen Juha Matti
Tekniikan erikoisammattitutkinto Jääskeläinen Niko Antero
Tekniikan erikoisammattitutkinto Nurmikolu Marko Lauri
Tekniikan erikoisammattitutkinto Olsson Benka Rudolf
Tekniikan erikoisammattitutkinto Puronniemi Matti Erkka Johannes
Tekniikan erikoisammattitutkinto Ralli Riku Alvar
Tekstiili- ja vaatetusalan perustutkinto Virtanen Pia
Tekstiili- ja vaatetusalan perustutkinto Pollari Susanna Kristiina
Tekstiili- ja vaatetusalan perustutkinto Kousa Hanna Kaisu Alina
Tekstiili- ja vaatetusalan perustutkinto Owusu-Asiedu Dennis
Tekstiilihuollon ammattitutkinto Kook Maimu
Tekstiilihuollon ammattitutkinto Alanko Pia Maria
Tekstiilihuollon ammattitutkinto Hokkanen Tiiu Marianne
Tekstiilihuollon ammattitutkinto Ihander Maria Christina
Tekstiilihuollon ammattitutkinto Laitinen Miia Meri Pauliina
Tekstiilihuollon ammattitutkinto Luopajärvi Kaisa Karoliina
Tekstiilihuollon ammattitutkinto Nuut Reet
Tekstiilihuollon ammattitutkinto Nyberg Tanja Johanna
Tekstiilihuollon erikoisammattitutkinto Koivukangas Eeva-Leena
Tieto- ja kirjastopalvelujen ammattitutkinto Karjalainen Anne
Tieto- ja kirjastopalvelujen ammattitutkinto Paxal Alex
Tieto- ja kirjastopalvelujen ammattitutkinto Pennanen Tanja
Tieto- ja kirjastopalvelujen ammattitutkinto Runonen Sari
Tieto- ja kirjastopalvelujen ammattitutkinto Salakka-Kontunen Taina
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Bordi Tony Alexander
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Eskelilä Sami Tapio
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Häkkinen Simo Albin
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Ikävalko Joonas Peteri
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Jestola Tommy Alexi
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Ketola Tomi Juhani
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Kõgel Patrick
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Koskinen Leevi Rolle
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Laamanen Martti Kalevi
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Lipponen Joona Markus
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Lopez Louhelainen Amadeo
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Mättö Arttu Aleksi
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Nappalin Matti Reino Olavi
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Paltila Miikka Antero
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Parkkila Ville Antti Matias
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Peltoniemi Roope Johan Ilmari
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Ruotimo Daniel Morris
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Ruusu Akseli Elias
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Talves Sander
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Terhan Burak Bekir
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Türkileri Furkan
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Harjunpää Joel Martin
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Hihnala Leevi Hermanni
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Hoang Van Tung
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Hovi Matti Antero
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Ikävalko Elias Valtteri
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Jääskeläinen Juho Kalevi
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Kujamäki Lauri Matti Valtteri
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Kyttälä Kalle Oskari
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Lahtinen Lauri Mikael Henrik
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Liikka Linda Camilla Micaela
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Lindström Robin Aleksander
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Mäenrinta Jarkko Aleksanteri
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Mäki Joona Mikael
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Mörsky Alex Juhani Benjamin
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Pehkonen Eetu Oskari
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Porvali Joonas Aleksi
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Puska Matti Olavi
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Puurunen Tommi Mikko Tapio
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Rainio Veikko Antero
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Ruohonen Tomi Teemu Kalevi
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Salonen Jonne Juhani
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Semre Arlet
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Tamminen Vili Waltteri
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Taskinen Jere Aleksi Mikael
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Telemachou Constantinos Kyriakou
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Tuomivirta Jami Jeremia
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Valkonen Niklas Kristian
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Vartiala Mikael Patrick
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Venäläinen Viivi Oona
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Väisälä Mikael Olavi Edward
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Basola Anette
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Basola Anette Kukiele
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Front Sanni
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Front Sanni Tuulikki
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Kahri Jenny
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Kahri Jenny Kukka Maria
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Korkeamäki Aura
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Korkeamäki Aura Emilia
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Muuriaisniemi Jeppe
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Muuriaisniemi Jeppe Matti Taavetti
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Myllykoski Sylvia
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Myllykoski Sylvia Josefiina
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Mäkinen Sanni
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Mäkinen Sanni Kati Karoliina
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Noukkala Janni
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Noukkala Janni Camilla
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Timonen Milla
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto Timonen Milla Maria
Yhdistelmäajoneuvonkuljettajan ammattitutkinto Hautamaa-Kortelainen Tanja
Yrittäjän ammattitutkinto Martikainen Jenni
Vaihde

09 273 81
info@keuda.fi