< Takaisin uutisiin

Onnea Keudasta valmistuneille!

Lämpimät onnittelut valmistuneille! Keudasta valmistui noin tuhat opiskelijaa 1.6. - 20.12.2019 aikana.

JÄRVENPÄÄ
Sibeliuksenväylä 55
Elintarvikealan perustutkinto
Uhlenius, Katarina
Erityisruokavaliopalvelujen erikoisammattitutkinto
Grönholm, Annika Hannele
Julkunen Maarit
Sitnikova, Elena
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Kervinen, Tiina Jasmiina
Pircklén, Tommy Aaron
Suomalainen, Suvi Terhikki
Väisänen, Henna
Väisänen, Noona Kerttu
Johtamisen erikoisammattitutkinto
Ahlberg, Kaijus Ingvar Allan
Blomqvist, Anders
Heinineva, Jenni
Hägg, Mari
Kalkkinen, Pia Helena
Kivilompolo, Anne Kaisu
Korteniemi, Pia Maarit
Laiho, Maija Julia
Pasanen, Eeva Tarja Tuulikki
Saastamoinen, Katja Maarit Johanna
Sarantaus, Antti Juhani
Sintonen, Hanne-Mari
Österman, Tanja
Johtamisen ja yritysjohtamisen erikoisammattitutkinto
Christensen, Päivi
Niemi, Hanne
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto
Cabotaje, Socorro
Ceesay, Sulayman
Hossain, Mohammad Nosibul
Kraam, Angela
Paed, Roderick
Rahman, Md Maksudur
Uddin, Ashraf
Wara, Tse Pius
Xhavit, Smajli
Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto
Penttinen, Annika Eveliina
Säkkinen, Sofia Karoliina
Laitoshuoltajan ammattitutkinto
Makochon, Martyna
Leipomoalan ammattitutkinto
Järvinen, Johanna
Turpeinen, Henna Mari
Lähiesimiestyön ammattitutkinto
Ahonen, Susanna Sinikka
Alasaari, Minna Marika
Blom-Toivonen, Petra
Fersel, Aire
Halla, Terhi Hannele
Hannikainen, Riitta Helena
Harju, Heikki Tapio
Heikkinen, Mari Anneli
Härmä, Elina Noora Jasmin
Jurvelin, Päivi Kyllikki
Järvinen, Laura
Kailaheimo, Marina
Karhunen, Mervi Hannele
Karm, Ulvi
Kellosalmi, Heidi Carita
Kerttula, Katja Elisabet
Kirjava, Satu Helena Hannele
Koirala, Mridul
Kortelainen, Tuulikki Anna Maarit
Koskela, Petra Maarit Akseliina
Laukkanen, Jaakko Andre
Liljelund, Minna Maaret
Lindstén, Jari Akseli
Lohilahti, Irja
Määttänen, Matti Pekka Oskari
Nuottanen, Inna
Nyberg, Nina Johanna
Nyman, Heikki Jussi Pellervo
Pihlakas, Krislin
Pitkänen, Maija Pauliina
Pitkänen, Riikka Mariia
Raikonen, Olga
Rautio, Hilkka-Liisa Carita
Rautio, Toni Tapio
Rinkinen, Kimmo Antti
Sarvasilta, Tiia Johanna
Sievänen, Marika Hannele
Suortti, Marko Kalevi
Taattola, Anne Maarit
Tainio, Maria Irmeli
Tenkanen, Sanna Maarit Eliisa
Tiihonen, Petteri
Tuominen, Ville-Pekka
von Bell, Melissa
Vähä-Piikkiö, Teemu Pentti Oskari
Majoitus- ja ravitsemisalan esimiehen erikoisammattitutkinto
Lahtinen, Eino Olavi
Peltonen, Niina Birgitta
Matkailualan perustutkinto
Fedotov, Anton Henrik
Jaatinen, Jesse Joonatan
Linkola, Minna Anita
Luukinen, Ancelika
Pekkarinen, Mika
Piira, Sanni Maarit
Pirjola, Hanna-Elisa
Rissanen, Melissa Emmi Marena
Suomi, Emma Amanda
Suvikunnas, Milla Leea
Uutela, Unna Maaretta
Vassel, Satu
Viitanen, Joa Laura Cecilia
Nuoriso- ja vapaa-ajan ohjauksen perustutkinto
Jutila, Jere Petteri
Vesterinen, Moona Iida Aurora
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto
Alander, Satu Marja Katariina
Ardeshiri, Fatemeh
Emanuel, Gizela
Freiberg, Äli
Gashi, Aferdita
Gripenberg, Philip Arthur
Herita, Kristina
Jormanainen, Riitta
Kondoja, Krista
Koskimäki, Tatjana
Kruus, Aivi
Lejon, Ulla Sinikka
Lekeune, Richard
Lindström, Mira Priscilla
Mironova, Vera
Monzia, Aimee
Mulawu, Alice
Mäkelä, Jukka Tapio
Nykänen, Meiju Kerttuli
Pasanen, Riitta Hannele
Potapova, Inna
Rougejainen, Ulvi
Suomalainen, Henna-Riikka Marjukka
Tammjärv, Kairet
Thanancheyan, Sunitha
Thangavelayutham, Aruna
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan erikoisammattitutkinto
Kumpulainen, Tarja-Liisa Maria
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Acevedo Aguirre, Javier
Ainasto, Sini Susanna
Kallio, Janne
Karvinen, Natalia
Korhonen, Tiina Piia Pauliina
Sazonova, Galina
Uuttu, Janita Hilkka Johanna
Ylitalo, Päivi-Sini Anneli
Ruokapalvelujen ammattitutkinto
Hammarberg, Rolf Kristian
Sirola, Terhi Kristiina
Siivousteknikon erikoisammattitutkinto
Keronen, Erika Viktoria
Mattila, Mirka
Suurtalouskokin ammattitutkinto
Sved, Jasmin
Tekniikan erikoisammattitutkinto
Sauramo, Lauri Juhani Santeri
Tekstiili- ja muotialan ammattitutkinto
Halmelahti, Tiia Maria
Lepp, Pilvi
Loivarinne, Sirkku
Mustonen, Soile Anneli
Myllypuro, Anu Maria
Nauha, Jani Markus
Nevalainen, Heidi Susanna
Petäjä, Heidi
Rytkönen, Heidi
Rytkönen, Rosa Maria
Salmela, Saila Annikki
Simonen, Heli Irene
Tuominen, Tiina Johanna
Turunen, Tarja Helena
Viherä, Anni Tuulikki
Virtanen, Outi Kristiina
Tekstiili- ja vaatetusalan perustutkinto
Dunga Dos Santos Niiranen, Sandra
Matikainen, Tommi Tapani
Rana, Harjinder Kaur
Ruokonen, Roope Tapio
Tamjärv, Sirle
Ylänne, Tatiana
Tekstiilihuollon ammattitutkinto
Suvanto, Kirsi Birgitta
Tekstiilihuollon erikoisammattitutkinto
Mäensivu, Anna-Liisa
Tuotannon esimiestyön erikoisammattitutkinto
Kaert, Kristen
Yrittäjän ammattitutkinto
Halmén, Dan Oskar
Lampen, Hanna-Susanna
Wärtsilänkatu 7
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto
Palmu, Arttu Ilmari
Pesonen, Teemu Armas Matti
Salonen, Oskari Mikael
Sintonen, Atte Juhana
Autoalan perustutkinto
Graves, Samuel Fox
Peetsmann, Rauno
Kone- ja metallialan perustutkinto
Jantunen, Nuutti Mikael
Larkala, Jori Pekka Jalmari
Luostarinen, Robin Aleksanteri Juhani
Nurminen, Jami Juhani
Silfver, Toni Birger
Säkki, Daniel
Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto
Abramov, Igor
Hämäläinen, Manja
Kari, Jeremias
Luoma, Jussi
Luukkonen, Aleksi Juho Jalmari
Pasanen, Jussi Olavi
Poropudas, Anton Matias Ilari
Media-alan perustutkinto
Härkänen, Henna Roosa
Julkunen, Vera
Pintakäsittelyalan perustutkinto
Loukimo, Vera Hannele
Mannelin, Niko Lauri Juhani
Nahkuri, Roy
Palmroos, Sofia Aurora
Ruhanen, Jenna Janiina
Vilpas, Teemu Juhani
Puualan perustutkinto
Mäkilä, Eerik Jalmari
Rakennusalan perustutkinto,
talonrakennuksen osaamisala
Heino, Henrik Juhani Kristian
Kasurinen, Sami Juhani
Kauno, Toni Santeri
Kokla, Risto
Kytölä, Juuso Ilmari
Lehén, Daniel Patrick Mikael
Rekola, Adam Iivari
Sorsa, Joonatan Veli Sakari
Vaarala, Aarre Juhotapani
Vainionpää, Milko Artonpoika
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Hamad, Mohamed Idrisa
Harab Abid, Malik
Ismail, Abdulrazak
Kablo, Bilal
Mohammed, Alla Mohammed
Nesheva, Mariyana
Platmir, Oksana
Ramadan, Faihaa
Rmah, Song
Tran, Quoc
Warapolpisut, Manattakot
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Linna, Paula Johanna
Sähköalan perustutkinto
Grekula, Jim
Heinroos, Martin
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Haapakoski, Ari
Itkonen, Samu Petteri
Kangas, Martti Johannes
Kauppila, Riku Vilho
Kivelä, Sari Kaarina
Kolsi, Otto Ville
Könnömäki, Jouni Kaarlo
Lampinen, Janne Sakari
Lindroos, Mika Juhana
Löytynoja, Jarmo Juhani
Ojakangas, Teemu Juhani
Ollikainen, Simo-Pekka
Pesonen, Teemu Veli-Matti
Österholm, Mikko Johannes
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto
Alhonen, Joni
Hakkarainen, Eeli Kasperi
Kallio, Sami Petteri
Kantonen, Kari
Leinonen, Tomi Petteri
Mustonen, Aku Rikhard
Pulkka, Pekka Heikki
Talonrakennusalan ammattitutkinto
Lehtinen, Tuomas Juhani
Väänänen, Janne Kalevi
Tekstiili- ja muotialan perustutkinto
Toivari, Essi Emilia
Tekstiili- ja vaatetusalan perustutkinto
Hiirikoski, Vilma Jenni Sofia
Putkuri, Milka Marusja
Wärtsilänkatu 63
Pintakäsittelyalan perustutkinto
Kiiski, Iina Eerika
Kiiski, Kiia Emilia
Rakennusalan perustutkinto
Ahonen, Tapani Marko
Fomitsev, Roman
Hämäläinen, Harri Tapani
Kinnunen, Jonne
Liukkonen, Heini Lotta
Rais, Khadija
Talonrakennusalan ammattitutkinto
Nagel, Keit
Talonrakennusalan erikoisammattitutkinto
Ukkonen, Esa Antero Edvard
KERAVA
Keskikatu
Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto
Haiko, Satu
Mala, Sara
Pihelgas, Ljudmilla
Reitkari, Satu Tuulia
Sulosaari, Claudia Elizabeth
Vantola, Ulla-Maija Inkeri
Virtanen, Nina Susanne
Liiketalouden perustutkinto
Aatsinki, Kristian Jere Johannes
Alanen, Wilma Johanna
Auvinen, Riikka
Backman, Nea Anna Cristina
Degerstedt, Erkka Olavi Aleksanteri
Haataja, Eric Mikael
Hakasaari, Ines-Maria Micaela
Heikkilä, Tuomas Mikael
Honkanen, Jenna Maria
Häkkinen, Tanja Marlena
Härkänen, Paula
Johnsson, Julius Onni Valtteri
Kaipainen, Terhi Pauliina
Kalliokoski, Niko Petteri
Kiukas, Hanna Eveliina
Kivistö, Mikko Kristian
Koivuneva, Veera Olivia
Komulainen, Onni Benjamin Pietari
Koski, Aku Petteri
Kriisin, Pontus Aleksanteri
Kujanpää, Maisa Karoliina
Laaksonen, Samu Kasperi
Laine, Miika Matias
Launonen, Roope Kristian
Lehtiranta, Emmi Elina Karoliina
Lehtonen, Atte Eemeli
Leis, Anette
Leppänen, Miko Onni Matias
Luokkanen, Jennika Antoniina
Malinen, Kimi Santeri
Mankin, Max Joonatan
Merimo, Roope Caius Daniel
Montell, Timo Sakari
Mäntynen, Toivo Juhani
Määttä, Alex Veikko Tapio
Norres, Sulo Einar Henrinpoika
Norvapalo, Jasper Markus
Nur, Ramla Ali
Nurminen, Jessika Johanna Juulia
Nyrhinen, Noora Linnea
Pajari, Ella Anriikka
Partanen, Suvi Tuuli
Pelkonen, Daniel Joonatan
Piiparinen, Sari Susanna
Posti, Jesse Ilmari
Rautio, Emil Samuel
Roinisto, Samu Micael Antero
Rouvinen, Roope
Ryynänen, Vilma
Rönnberg, Henna Maarit Helena
Saagpakk, Gajane
Saarinen, Lauri Elias
Sadeharju, Linda Lumikukka
Savonen, Jesse Antton
Soini, Pyry Santeri Johannes
Stigzelius, Wilhelm Andrew Johan
Tenkanen, Nooa
Tiainen, Henrik Olavi
Valjakka, Arttu Veikka Aukusti
Vilkman, Tiia Susanne
Liiketoiminnan perustutkinto
Heikkinen, Kati
Hoffrén, Pauliina Aino Elisabet
Korhonen, Oona Katariina
Kujamäki, Janni Helena
Kundozerova, Valentina
Laaksonen, Kati Anneli
Malmberg, Hanna-Kaisa
Murtomäki, Kati Laura Johanna
Musakka, Iina Henriikka
Myller, Anette Elina
Negina, Elena
Nenita, Irina
Popova, Anna
Porttila, Marika Sini Anneli
Pukkila, Inka Anna Maria
Reen, Sari Marita
Varis, Helena Erica Alexandra
Vitale, Suvi Camilla
Öhberg, Anu
Örmark, Janika Karoliina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Immonen, Mari Johanna
Tieto- ja kirjastopalvelujen ammattitutkinto
Aronranta, Leena Marjatta
Haavisto, Teea Riikka
Heikkinen, Pauliina
Juvonen, Raimo Olavi
Loven, Fanny Katariina
Mod, Anette
Nevalainen, Riina Marisa
Nio-Myyrä, Anu Sinikka
Remsu, Katja Susanna
Roukala, Elina Anna Maarit
Sario, Kirsi Sylvia
Savilampi, Annika Liisa Miia
Simon, Julia Alexa Margarete
Snabb, Niklas
Sten, Rosa-Maaria Katrina
Tiusanen, Otto Veikko Verneri
Toivonen, Sari Kristiina
Waris, Suvi
Viljanen, Marikki Annastiina
Virtanen, Arto Antero
Yavuz-Blomberg, Basak
Ymeri, Leila
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto
Aaltonen, Johan Jonny Jouninpoika
Burdin, Edgar
Fagerlund, Reko
Hyväoja, Jani Petteri
Jetsonen, Juho Aleksi
Kontio, Juuso Tomi Mikael
Korkola, Niko Onni Juhani
Laurila, Teemu Veikko Valtteri
Liimatainen, Jyri Joonas
Lindqvist, Jesse Toni Daniel
Lindqvist, Niko Kristian
Lutjonen, Leevi Johannes Antero
Meriläinen, Eetu Juhani
Mäki, Hymy-Tuulia
Niininen, Valtteri Samuel Leonard
Pakarinen, Sanna
Patana, Jesse Jalmari
Perkiö, Eero Juhani
Pessi, Patrik Paavo Olavi
Rantanen, Lassi Aleksi
Syrjämäki, Mikko Oskari
Venehsalo, Arttu Kasperi
Yrittäjän ammattitutkinto
Santaharju, Mikael Iisakki
Sarviniitynkatu
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Vehkakoski, Maria
Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto
Halttunen, Mari Anneli
Hurtig, Osku Matias
Kailanko, Mira Kaarina
Koskiniemi, Rosa-Maria
Siren, Terhi Susanna
Änkilä, Noora Annina
Kiinteistöpalvelujen ammattitutkinto
Alhonen, Robin
Bergholm, Roland
Kämpe, Stig Gösta
Lindholm, Sebastian Karl Anders
Lindström, Sam Mikael Viktor
Söderqvist, Tom Henry
Åberg, Pia Helena Marianne
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto
Kari, Mervi Birgit
Kylander, Risto Juhani
Lahdensuo, Kimberley
Ollila, Vesa-Valtteri
Kotitalouskoneasentajan ammattitutkinto
Hännikäinen, Riku Samuli
Kinnunen, Samuel
Pihlman, Marko Juhani
Veck, Juha Tapani
Kylmäasentajan ammattitutkinto
Ukonmäki, Toni Markus
Laboratorioalan perustutkinto
Bergman, Teemu Petteri
Grönroos, Iida Akiliina
Häyrinen, Matias Samuli
Pylväinen, Ville Aleksi
Logistiikan perustutkinto
Erävuori, Ilmari
Hietakuja, Tanja Kristina
Huttunen, Tony Patrik Kristian
Korkea-aho, Henri Matias
Panfilov, Vadim
Pilvesvuori, Sanna Elina
Prosessiteollisuuden perustutkinto
Hintsala, Ulla Emilia
Jouttijärvi, Santeri
Takalo, Jari
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto
Jompero, Jan
Kansanen, Martti Pekka
Kekkonen, Satu Kaarina
Koslonen, Janne Petteri
Puikkonen, Jari Antero
Romppanen, Petri Samuli
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto
Länsmans, Riku Tapani
Talotekniikan perustutkinto
Ahonen, Jani Aarni Joakim
Asikainen, Mikko Markus
Bambov, Hristo Detelinov
Ehn, Samuli Aatos
Hurnasti, Jyrki Kalevi
Huttunen, Mikko Jani Juhani
Huurrekorpi, Konsta
Huuskonen, Pentti Viljami
Jämsen, Aki Mikael
Karjalainen, Kalle
Katajamäki, Kari Juhani
Kiviranta, Aleksi
Kostamo, Jari Antero
Kuronen, Mika Kalevi
Lehtorinne, Jani Ilari
Leskinen, Vesa Pertti
Luukkonen, Janne Petteri
Malmström, Tuomo
Mehto, Ville Mikael
Mekonen, Awet
Mäntykoski, Timo Aleksanteri
Niininen, Sami Juhani
Nurmi, Rasmus Wiljam
Ojala, Eero Aapeli
Ojala, Risto Antero
Pakkanen, Joonas Aleksi
Palenius, Niklas Henry Olavi
Raipola, Pasi Petteri
Rämänen, Vesa
Räsänen, Joona Aleksi
Saadi, Naceur
Saarenpää, Jesper Oliver
Schnorr, Maximilian
Sillanpää, Jorma Santeri
Turunen, Marko Juhani
Vepsäläinen, Santtu Aleksanteri
Vestala, Saku Jalmari
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto
Auvinen, Mikko Johannes
Blomqvist, Rasmus Mikael
Helin, Oskari Rudolf
Kokko, Konsta Eemeli
Matilainen, Lauri Samuli
Mikkonen, Riku Lauri Johannes
Pyyppönen, Pauli
Sivonen, Aatu Olavi
Tuominen, Juho Alfred
Yrjölä, Jaakko Sakari
Turvallisuusalan ammattitutkinto
Kallamaa, Lauri Joonas Lennart
Turvallisuusalan perustutkinto
Kaski, Juha Tapani
Laakso, Hanna-Leena Julia
Laakso, Väinö Henrik
Leppäaho, Mika Tuomas
Yhdistelmäajoneuvonkuljettajan ammattitutkinto
Heikkilä, Samuli Matias
MÄNTSÄLÄ
Lukkarinpolku
Liiketoiminnan perustutkinto
Merikanto, Pia Marjut
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Holopainen, Minttu Claudia
Laaksonen, Johanna Sonja Marjatta
Saaren kartano
Floristimestarin erikoisammattitutkinto
Paukkunen, Sari Annikki
Perttola, Jenni Elina
Floristin ammattitutkinto
Talaslahti, Pia
Yrjölä, Maria
Luonto- ja ympäristöalan perustutkinto
Aho, Mari Anneli
Friman, Markku Jarmo Tapani
Henriksson, Jukka Tapani
Maatalousalan perustutkinto
Franzén, Johan
Granqvist, Nora Aurora
Hietala, Hanna Erika
Kivelä, Satu
Kuokkanen, Natalie Nina Maarit
Lehkonen, Sasa Maria
Lilja, Aleksi Matias
Mäkelä, Asta Caroliina
Pesonen, Reetta Eveliina
Polojärvi, Nea Tuulia
Tani, Nea Pauliina Mirjami
Maatalouskoneasentajan ammattitutkinto
Kotamäki, Ville Antti Eemeli
Laitinen, Hannes
Mattila, Justus Oskari Jussinpoika
Pappila, Olavi Markus
Salento, Jonne Juhani
Toikka, Antti
Vesanen, Juho-Heikki Raafael
Yli-Nissilä, Matti Tapani
Metsäalan perustutkinto
Nisonen, Erkka Juho Petteri
Puutarha-alan ammattitutkinto
Meriluoto, Herman Kim
Metssalu, Kersty
Stenholm, Lea Anita
Terho, Elina Karoliina
Ylihuttula, Inka Elisabet
Puutarha-alan erikoisammattitutkinto
Löppönen, Viia
Merikukka, Marcus
Sinervuo, Joni
Åvall, Nina Susanna
Puutarha-alan perustutkinto
Beshar, Julius
Hapuoja, VarpuTuulikki
Hinkkanen, Erja
Hirvonen, Teemu Juhani
Immonen, Sirpa Marjukka
Koivunen, Maria Cristina
Koski, Satu
Kukkonen, Kirsi Pauliina
Leinonen, Mika Petteri
Mattila, Sanna Marianne
Metso, Tanja
Mäkinen, Julia
Mäkitalo, Esko Tapani
Nygren, Inka Emilia
Paakkinen, Mari
Palviainen, Emmi
Perko, Emmi Ullamari
Pesonen, Elina Karoliina
Rousku, Annukka Reetta Kaarina
Röynä, Kisu
Tuominen, Maritta
Puutarhatalouden perustutkinto
Aalto, Eerik Mikaeli
Gisselberg, Titta Johanna
Harden, Satu Johanna
Heino, Tinka Heleni
Hervanto, Sonja Katriina
Kemppainen, Heidi Maria
Koski, Jade Patricia
Lund-Iivonen, Nadia Tanja
Nieminen, Juha
Nurminen, Kristiina Olga Elisabet
Packalen, Anne-Maj
Peltonen, Tiia Johanna
Riikola, Johanna Maria
Rouvinen, Saara Sinikka
Siikander, Anniina
Tolvanen, Emma Hannele
Volanen, Jenni Maria
Vuorinen, Mikko
Ådahl, Johanna Marianna
Rakennusalan perustutkinto
Ivanov, Marat
Kantola, Teemu Antero
Kauppi, Kari Mikael
Kettunen, Topi Mikael
Kouassi, Bonaventure Davide
Laurits, Riho
Parviainen, Vili Valtteri
Sergeev, Aleksei
Tuohioja, Vesa Petteri
Tuotantoeläinten hoidon ja hyvinvoinnin ammattitutkinto
Koivisto, Eeva Elina
Oksanen, Pauliina
Viheralan erikoisammattitutkinto
Hakkarainen, Tuija Johanna
Nyman, Jussi
NURMIJÄRVI
Lopentie
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto
Jämsä, Roope Emil Valtteri
Pentikäinen, Jenni Marika
Autoalan perustutkinto
Jaakkola, Konsta Kaarlo Ilmari
Lindholm, Siru
Liukkonen, Tatu Eemil
Lönnberg, Emil Ensi
Ormas, Ronny Christian Mikael
Pöntinen, Valtteri Pentti
Vuolukka, Viivi Kaisa Katariina
Liiketalouden perustutkinto
Järvelä, Ville Tapio
Karppinen, Tessa
Kuitula, Daniel
Laurila, Trine Mea Mikaela
Paananen, Erika Inkeri Anneli
Piitulainen, Antti
Poikela, Anniina Sanni Maria
Rohde-Nielsen, Roni Mika Joniel
Winsten, Mikko Esko Juhani
Åfeldt, Anni Linnea
Media-alan perustutkinto
Hakkarainen, Jon
Rantala, Lassi
Repo, Satu Aili Johanna
Saukko, Aleksi
Rakennusalan perustutkinto
Kähönen, Kati Pauliina
Rakennusalan perustutkinto,
talonrakennuksen osaamisala
Aalto, Jami Samuli
Korkiakoski, Hugo Valdemar
Nylund, Aleksi Ilmari
Pihamäki, Niilo Mika Johannes
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Arik, Tero Alper Burak
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Hartikka, Maria
Hietanen, Tiia-Mari Camilla
Koljonen, Veera Katariina
Lehtonen, Sari Sibriina
Mustonen, Eveliina Maria
Määttä, Salme Inkeri
Raunio-Hurri, Raija Marianne
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto
Holma, Armas Johan Viljami
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto
Niemelä, Jami Kristian
PASILA
Uutiskatu (Helsinki)
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto
Hämäläinen, Jyrki
Media-alan ammattitutkinto
Bilel, Sehli
Catani, Emma
Hintikka, Hanna-Mari
Jaskola, Heidi
Kupiainen, Sari
Lakso, Heli
Lautala, Antti Juhani
Markko, Timo Yrjö
Nordman, Michael Sebastian
Olkinuora, Lasse Johannes
Pekkinen, Harri Tapani
Pussinen, Sirpa Helena
Qutishat, Fareedah Christina
Rahikka, Antti Aleksi
Rahkola, Pia Kristiina
Raitio, Isa Julia Aurora
Rautiola, Kirsi Marjaana
Saad, Amira
Utterström, Timo Jari Tapani
Vesterinen, Joel Tapio
Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Elghool, Sabil Saany
Flinck, Valtteri Matias
Jayakar, Satu-Maarit Elina
Jehimoff, Tero Marko Sakari
Jukkala, Jenni Kristiina
Juva, Salla
Karvinen, Pauliina Elina
Katajainen, Heidi Melina
Nyström, Reko Pekka
Penttinen, Jarmo Sakari
Rikkola, Pasi Juhani
Salmijärvi, Jori Kasperi
Seppo, Hilja Minttu Helena
Turunen, Konsta Rasmus Mantina
Turunen, Teemu Tapio
Vihersalo, Pasi Kari Juhani
Väre, Monica Ellen Kaarina
Media-alan perustutkinto
Ahonen, Hemmo Johannes
Honkanen, Harri Tuomas
Häkkinen, Antti Ilari
Kellokumpu, Virpi
Kokko, Satu Hannele
Lehtonen, Tuomas Ilmari
Lemetti, Helge Olavi
Moisio, Niko Petteri
Parvikoski, Petra
Sine, Misael
Virtanen, Onni Einari Jevgeni
Yrittäjän ammattitutkinto
Luutonen, Erkka Hannu Tapio
Yrittäjän ammattitutkinto
Adolfsson, Emilie
Airistola, Siru Sarissa
Hietanen, Maria Anele
Julkunen, Jarmo Mikael
Neuvonen, Anu Kristiina
Rantala, Jarkko Hermanni
Salimäki, Antti
Suomela, Mikael
Vakkilainen, Janne Mikael
SIPOO
Enter
Liiketalouden perustutkinto
Kajonsola, Satu
Liljavirta, Sini-Tuulia
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto
Tiri, Eliel Kasper Akseli
Vuoksenranta, Tino-Topias
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto
Eronen, Rafael

TUUSULA

Kirkkotie 31
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto
Arolinna, Katja
Frisk-Mäkinen, Salla Mia Maria
Hirvonen, Helmiina
Hirvonen, Nina Emilia
Kemppi, Sara Emma Sofia
Pasanen, Henrietta
Rusi, Jutta
Räisänen, Johanna Anni Katariina
Tapio, Aino-Maija Wentao
Väänänen, Satumaarit
Hiusalan perustutkinto
Alba, Elina Aurora
Friman, Saara Kristiina
Korhonen, Iris Emmi Kristina
Lahtinen, Heli Henriikka
Märtsimaa, Andra
Tuomiranta, Sofia Mariia
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto
Banach, Zuzanna
Leppänen, Jouni Kalevi
Pellikka, Niko
Perkkiö, Saija Susanna Margareetta
Rauhamäki, Taina Kaarina
Rinkinen, Sami Pekka
Ropo, Milja
Suojasalmi, Jenna Kyllikki Elisabet
Suomalainen, Anu Marjaana
Törmänen, Ronja Inkeri
Kauneudenhoitoalan perustutkinto
Koivulahti, Emmi Aino Teresa
Nuoriso- ja vapaa-ajan ohjauksen perustutkinto
Granström, Emil Kjell Birger
Hermas, Maija Matilda
Kalliokoski, Pinja Taru Katariina
Laurila, Anni Meea Aleksandra
Niemi, Tuomas Juhani
Siilin, Teija Tuulikki
Storbjörk, Anna Wilhelmina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Abdul Halim, Ayman
Aden, Deka
Ahjokivi, Nina Vivien
Ainasto, Katja Johanna
Allikvee-Grusetski, Airi
Amoroso, Oskari Lauri Romeo
Auvinen, Nea Susanna
Batanova, Jelena
Brooks, Julija
Cherchi, Piergiorgio
Doas, Mariem
Dzadzamiya, Anelia
Elomäki, Tuuli Emilia
Ennok, Kati
Eronen, Jari Juhani
Espinosa Echenique, Ana Milena
Farl, Nafisa Mamudu
Filipowski, Adrian Adam
Göcdemir, Sevyet
Haaparanta, Jenni Tuulia
Hakala, Jenni-Annika Marjaana
Haukijärvi, Joanna Maria
Haverinen, Charuwan
Hell, Kirsi
Hindreks, Reelika
Hoang, Hai
Huhta-Koivisto, Emmi Maria Justiina
Huovila, Sami Tapio
Iltanen, Henna Emilia
Jaakkonen, Mais Majeed
Jenu, Marianne
Jokinen, Juha Kalevi
Jokinen, Pirjo Anneli
Jokio, Kati Pia
Jääskeläinen, Janne Markus
Kaarre, Taina Sini Inkeri
Kallio, Nea Eerika
Karjalainen, Tarja
Kaskimies, Maija Helena
Kasurinen, Riitta
Kettunen, Milja Marjaana
Kinnunen, Hemn
Kokko, Nea Juulia
Komussar, Reelika
Kontula, Terhi
Koskelo, Jenna Maria
Koski, Sari Susanna
Koskinen, Meri Kristiina
Kuivalainen, Salme Anita
Kukka, Mauri
Kuosa, Mika Sakari
Kupiainen, Jaana
Kärkkäinen, Satu Marja Kristiina
Lagerqvist, Inka
Laine, Sinna
Latvala, Esa Markus
Lautala, Elisa Hannele
Lempiäinen, Chanpeng
Leon, Merja-Riitta Marika
Liimatta, Lea
Lipsanen, Suvi Ilona
Majuri, Heidi
Malinen, Marika
Matokangas, Nea Karoliina
Mohamed, Karim
Moilanen, Antti Mikael
Muhorakeye, Jeanine
Mäntylä, Tina Maria
Neuwerth, Sari Anneli
Nevalainen, Anu
Nguyen, Quy Thai Huy
Niemi, Ari Juhani
Niemistö, Iina Maria
Nikolajev, Tarmo
Nisu, Raisa Riitta Tellervo
Oikkonen, Päivi Inkeri
Ovaska, Miia
Penninkangas, Minna Liisa Hannele
Ranta, Jitlada
Rauhansalo, Jaakko
Rosendahl, Minna Elina
Ruoni, Anne Sirpa Irmeli
Saarela, Sanna Marika
Saarelainen, Warunee
Saarinen, Linda Maria
Silva Garcia, Efren
Sinijärv, Kadri
Sipilä, Maarit Suvi Hannele
Sirén, Mervi Helena
Sivenius, Catina Johanna Maria
Soedarsono, Wilma Wirgahayu
Sukander, Henry Sakari
Suomi, Ella Hilja Maria
Suominen, Katja Sofia
Suominen, Satu Helena
Tanskanen, Minni Marjukka
Tanskanen, Outi Maaret
Touru, Nelli
Turunen, Linda
Umuhoza, Francoise
Urpela, Sheila
Wanhatalo, Taina Elisabeth
Vaulasto, Marjo Birgit
Vesanto, Venla
Vesterinen, Henna Kristiina
Visa, Tanja Anniina

 

Pekka Halosen akatemia
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Hiekkarinne, Kirsi
Kajanus, Susanna Marie
Kronqvist, Lilja
Liukkonen, Ben Helmeri Oliver
Myllymäki, Nora Miiju Aalia
Pentikäinen, Jasmin Elina
Riekkinen, Pihla Eveliina
Valve, Henna Emilia
Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Kuopus, Marjut Susanna
Maunula, Merja Pauliina
Vaihde

09 273 81
info@keuda.fi