Keudan toiminta epidemiatilanteen aikana. Lue tästä >

< Takaisin uutisiin

Lämpimät onnittelut ammattiin valmistuville!

Lämpimät onnittelut opiskelijoillemme, jotka ovat valmistuneet ammattiin ja siirtyvät elämässään uusien taitojen sekä tietojen kanssa eteenpäin.
Olette tehneet upeaa työtä, olemme teistä ylpeitä!

 

Helsinki, Uutiskatu 2
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto
Muhamed Halane, Hassan-kaafi
Paavola, Toni Paavo Rikard
Media-alan ammattitutkinto
Andersson, Marika Johanna
Heinonen, Karine
Ilola, Taika
Koski, Miia-Susanna
Lehtinen, Satu-Marja
Rantsi, Markus
Rönnberg, Marianne
Sorsa, Sami
Tenetz, Emma Tuulia
Yli-Annala, Kari
Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Jarkas, Leza
Kallio, Jesse
Kanervo, Amanda Wilhelmina
Kemppainen, Tuija Suvi Marjaana
Kylmäniemi, Jukka-Pekka
Mast, Henri Tapani
Mikkonen, Ville Antti
Paananen, Mika
Roine, Julia Serafia
Rosnell, Juuso Erkki Juhani
Väätäinen, Nina Anita
Yrittäjän ammattitutkinto
Nyberg, Tove Minna Charlotta
Saukonoja, Sirkku Talvikki
Tarvainen, Perttu-Matti
 
Järvenpää, Sibeliuksenväylä 55
Elintarvikealan perustutkinto
Ahola, Mari
Autti, Silja Elina
Back, Miia Annika
Haarala, Essi
Hartikainen, Ilona Eea Helmiina
Heikkonen, Pauli Herbert
Hermunen, Meri Susanna
Kannisto, Laura
Kolehmainen, Onni Matias
Kuivamäki, Pauliina Annika
Lehtonen, Joona Juhana Alexius
Löytönen, Johanna
Maslennikova, Ekaterina
Nick, Karoliina Jasmin
Oinonen, Satu Maria
Peltola, Paula Ilona
Pinthang, Saranya
Puolakanaho, Henna Maria
Shala, Gönül
Torstensson, Petra-Carita
Viravuori, Paula Annikki
Virtanen, Mirka
Yliniemi, Annika Laura
Erityisruokavaliopalvelujen erikoisammattitutkinto
Salmiosalo, Paula Kaarina
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Gröndahl, Juho Mikael
Helin, Severi Jeremias
Julkunen, Juuso Tapani
Jäälinoja, Sakris Otto Aleksi
Kojola, Antti Matias Armas
Latva-Käyrä, Samuel Toivo Tapani
Lehtilä, Tara
Niemi, Ellen Maria Anniina
Nurminen, Jenna Riina Karoliina
Tiirikainen, Janne Mikael
Vehkajärvi, Jarkko Juho Oskari
Johtamisen erikoisammattitutkinto
Koski, Mikko Juhani
Virtala, Heikki Veikko Antero
Johtamisen ja yritysjohtamisen erikoisammattitutkinto
Bernedo, Virpi
Lehtinen, Eeva Saara Elina
Pentikäinen, Arttu
Rautakoski, Risto Sakari
Rohde-Nielsen, Susannah Linda Alice
Stålhammar, Niina Susanna
Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto
Mentula, Henri Kristian Mikael
Sharmake Mohamed, Hodan
Siu, Bung
Lähiesimiestyön ammattitutkinto
Eräluoto, Katja Johanna
Hakala, Marko Johannes
Hiironniemi, Jussi Matias
Huunonen, Niko Juhani
Kivinen, Heidi
Kokko, Virve Johanna
Lehtinen, Hanna Marianne
Liimatainen, Satu
Pihlajamaa, Kaisa Kristiina
Pirinen, Petra Maria
Rastas, Panu Jalmari
Ratia, Sami Sakari
Silvennoinen, Teemu Petteri
Suni, Salla Hannele
Suutarinen, Jussi Tapio
Vainik, Kristo
Virtanen, Tero Tapio
Vuorio, Antti Mikael
Ylikojola, Samuli Kari Vilppu
Majoitus- ja ravitsemisalan esimiestyön erikoisammattitutkinto
Halonen, Anu Kristiina
Kopli, Reelika
Mylläri, Lilli Karoliina
Matkailualan perustutkinto
Aarnio, Anu Liisa Eveliina
Armendariz Sormunen, Aleksis Diego
Hietarinne, Iida-Maria Katriina
Kainulainen, Kiia Kristina
Kallio, Marc-André Julius
Keto, Roosa Matilda
Kuikka, Krista Marianna
Lappalainen, Vilma Olivia
Leppikangas, Viivi Tuuli
Nattari, Janette Cecilia
Nikulenko, Mariia
Pikanen, Anni-Maria Katariina
Rautanen, Vilma Pirkko Anniina
Ruuska, Ella Milla Hannele
Tölmälä, Neea
Virtanen, Petra Susanna
Våg, Roope Albert
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto
Hyypiä, Sirpa Marjut
Jeskanen, Soile
Karhu, Riina Eveliina
Korhonen, Teija
Korpela, Jelena Kaarina
Mäll, Vaime
Pakkanen, Päivi Sisko
Palonen, Sarita Maaret
Ruotsalainen, Mia-Maarit
Saurama, Akseli Arvi Johannes
Suurnäkki, Sanna
Torokvei, Evelin
Truhanov, Kristi
Vaarman, Helgi
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto
Ryhänen, Tanja Irmeli
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Anttila, Nina
Chen, Hong
Hangaslammi, Anne-Maarit Johanna
Isoaho, Emilia Marketta
Järvinen, Mia Hannele
Müürsoo, Mairit
Nissinen, Ari-Pekka
Pitkäniemi, Laura Susanna Bettina
Saeed, Akram Talal Saeed
Weisell, Laura
Ruokapalvelujen ammattitutkinto
Ahde, Teija Susanna
Berg, Susanna
Heikkinen, Lea Annaliisa
Heimonen, Rami Heikki Antero
Huhtala, Tuula Hannele
Ikonen, Sari Johanna
Inkilä, Tiina Annika
Jokinen, Anne Eija Orvokki
Kontkanen, Katri Anu Marjukka
Koski, Raija Mariaana
Laakso, Mari Susanna
Lappalainen, Minna Marika
Lehtinen, Satu Helena
Mikkola, Ville
Mulugeta Shiferaw, Hirut
Nieminen, Eeva Maria
Tuominen, Marianne
Turunen, Minna
Tyni, Tuija
Tekniikan erikoisammattitutkinto
Elomaa, Antti Olavi
Huotari, Teemu
Jokela, Hannu Kalevi
Myyryläinen, Aleksi Olavi
Möttönen, Tiia Maria
Sandström, Tomi
Tekstiili- ja muotialan ammattitutkinto
Vuorimäki, Sonja Annukka
Valma
Al-Zobaidi, Doaa Saad
Bagheri, Najib
Phunruang, Jirayut
Suknukool, Komsil
Al-Zobaidi, Doaa Saad
Gebremikael, Aradom
Ksor, Klaus
Tesfamicael, Daniel
 
Järvenpää, Wärtsilänkatu
Ajoneuvoalan ammattitutkinto
Jalava, Miko Kim Kasimir
Tervo, Martin
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto
Hyytinen, Tuomas Jaakko
Samsten, Tatu Oskari
Autoalan perustutkinto
Elovaara, Ida Rosa Maria
Eskelinen, Antti Vili Valtteri
Grönfors, Niklas Joakim
Hamidi, Aref
Hokkanen, Walter Miko Erik
Jäppinen, Petteri Sami Aleksi
Lehtimäki, Matias Rafael
Lehto, Timo Ensio
Mäki, Eetu Armas
Niinimäki, Jami Juhani
Peksiev, Petja Antti Nikolai
Taskinen, Juho Kalle Antero
Vainionpää, Veikka Elmeri
Viljala, Waltteri Olavi
Kone- ja metallialan perustutkinto
Diekmann, Otto Maximilian
Tissari, Juuso Oskari
Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto
Alatulkkila, Toni Antti Juhani
Eskelinen, Topias
Heikkinen, Efe Oscar
Huotari, Raimo Tapio
Kokko, Lauri Tapani
Kukkonen, Kaius Juho Aaron
Pulkka, Lauri Tobias
Media-alan perustutkinto
Aalto, Oona Aleksandra
Jalkanen, Topi Ilmari
Kari, Tytti Sofia
Kullberg, Neea Olivia
Kutvonen, Pinja Salla Pauliina
Kytömies, Moona Janina
Paukku, Oliver
Saarinen, Leevi Elias
Suosalmi, Dola Jamiel
Pintakäsittelyalan perustutkinto
Friari, Robin Waltteri
Laine, Jiri-Petteri
Suoranta, Joona Kristian
Tuovinen, Suvi Tuuli
Varonen, Meri Nea Eveliina
Väre, Rebecca Linnea Katariina
Puualan perustutkinto
Kiveläinen, Tanja Elina
Marttala, Ragnar
Salonen, Joona Eemeli
Puuteollisuuden perustutkinto
Harhakoski, Tuomas
Hautaniemi, Sami Henrikki
Rakennusalan perustutkinto
Dahmani, Ismail
Forssell, Nea
Hietala, Paula
Isa, Gracia
Isa, Saidi
Karujärvi, Vili Pertti
Korvola, Niko Juhani
Kouassi, Brou
Kouhia, Santeri Jaakko Juhani
Liukko, Juha Severi
Luostarinen, Romeo Vili Aukusti
Lääperi, Rasmus Viljami
Meriläinen, Hiski Otso Oliver
Modou Lamin, Touray
Myllymäki Escobar, Elias Benjamin
Nisumäki, Patrik Onni Ilmari
Nordgren, Niko Mikael
Puskala, Arto Johannes
Saarinen, Maximilian Uwe Theo
Tigane, Karl-Erik
Åström, Patrik Kristian
Rakennusalan perustutkinto,
talonrakennuksen osaamisala
Borén, Patrick Tobias
Hyvönen, Miska Nikolai
Kaipainen, Aapo Eemil Einari
Kaipainen, Elias Aatu Antero
Koli, Niilo Antero
Liukko, Niilo Elias
Luoma, Joel Viljami
Metso, Mikko Daniel
Tähtinen, Ville Kullervo
Viinikainen, Valtteri Sirawit Ilmari
Vähäkuopus, Aleksi Eemil
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto
Ahtialansaari, Vesa Tapani
Arhipoff, Juha
Hamidi, Abdulsamad
Hietamäki, Mirja Hannele
Huovinen, Jaana Hannele
Kannisto, Susanna
Korpi, Petronella Alexandra Artontyttö
Kulis, Pavel
Kurki, Carita Annette
Laamanen, Martti Kalevi
Laine, Pauli Antero
Matero, Pasi Tapio
Meriläinen, Olli Aki Oskari
Muhonen, Einari
Musa, Visar
Mättö, Arttu Aleksi
Nordman, Petri Toivo Juhani
Pasanen, Jesse Johannes
Pyyhtiä, Harri
Raassina, Paavo Allan
Rintala, Mika Kalevi
Ristimäki, Ari-Pekka
Ruotimo, Daniel
Sihtola, Ville Jaakko
Sirkkiö, Mika Juhani
Talves, Sander
Tervo, Janne Tapani
Toivola, Anssi
Tolonen, Petri Ensio
Turunen, Mika
Österholm, Jan
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto
Doan, Di Khang Joni
Hagelin, Leevi Matias
Hedayati, Mustafa
Hosseinzadeh, Ali
Husseini, Ata
Ikonen, Nico Anton
Karjalainen, Joona Lauri Ilmari
Kulppi, Joonatan Viljami
Kuoppala, Elias Mikael
Lehtinen, Lassi Hermanni
Lehtonen, Konsta Viljami
Makkonen, Roni Tapio
Mantela, Markus Jalmari
Mäki, Jukka Mikael
Mäkinen, Matti Elias
Näsman, Tero Janne Juhani
Näsälä, Tuukka Ilmari
Paananen, Paavo Esko Tapani
Piisinen, Ville Aukusti
Porkka, Santeri Tapani
Pärnänen, Tommi Kristian
Raatikainen, Jasper Anton
Rinne, Jonne Mikael
Stewart, Thomas Benjamin
Tetri, Juho
Wallin, Aleksi Leonard
Vieltojärvi, Topi Onni Johannes
Yläoutinen, Toni Kasperi
Taideteollisuusalan perustutkinto
Hovi, Ida-Maria
Kauranne, Kirsi Johanna
Kuula, Samuel Anton
Lampinen, Nina
Määttä, Kati Maria Birgitta
Norema-Grönroos, Taina Hellevi
Nyholm, Johanna
Seuri, Juulia Leea Kristiina
Tolvanen, Minna Eveliina
Talonrakennusalan ammattitutkinto
Leppänen, Kari
Tekstiili- ja muotialan perustutkinto
Brisk, Nina
Ilola, Aija
Talonrakennusalan erikoisammattitutkinto
Voutilainen, Kimmo Asko Tapio
Verhoilu- ja sisustusalan perustutkinto
Haverinen, Rosa Reija Kristiina
Keränen, Antton Väinö Juhani
Kettunen, Tytti Hannele
Meriläinen, Minttu Fanni Olivia
Miranda de Oliveira, Marcella
Puustinen, Viivi Annastiina
Sahlakoski, Veera Vilhelmiina
Valma
Dahlberg, Kiia Saimi Katriina
Helin, Ida Anniina
Jääskeläinen, Jessica Marita
Karhu, Eveliina Marita
Keränen, Niklas Lari Petteri
Koskinen, Joona Kristian Tapio
Kuitunen, Katariina Aurora
Leinonen, Saana Taika Kristiina
Mäenpää, Casper Joakim
Mäkitalo, Patrik Oliver
Mälksoo, Eero
Rajakangas, Pinja
Rajala, Julia Meri-Tuulia
Ryynänen, Nina
Wallius, Onni Johannes
Änkilä, Veeti Otto Eemeli
 
Kerava Sarviniitynkatu
Autoalan perustutkinto
Hayder, Najat
Reimal, Timo
Tyni, Jouko Juhani
Viljanen, Laura Johanna
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Anton, Casper William
Eskolin, Joona Waltteri
Hämäläinen, Jessica Julia
Mykkänen, Juho Aarne Johannes
Määttä, Sini Maarit
Riipi, Kim Christian
Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto
Aro, Iida Kaarina
Häkkinen, Anni Johanna
Ino, Kirsi Elina
Kesti, Jarkko Markus
Korhonen, Jessica Henrietta
Makkonen, Emmi Julia Karoliina
Repo, Jasmin Soraya
Rosenberg, Maria Christina Elisabeth
Stevens, Robert
Kiinteistöpalvelujen perustutkinto
Arola, Atso
Bloigu, Jeremias
Pfauder, Fabian
Tallus, Jesse Kasper Tapio
Kuljetusalan ammattitutkinto
Nevalainen, Jesse
Laboratorioalan perustutkinto
Põldmaa, Sarita
Puumala, Samu Elias
Pölönen, Verna
Saarimaa, Sanna Helena
Stenroos, Aija
Suomela, Saija Anita
Logistiikan perustutkinto
Eronen, Miika Kristian
Eskelinen, Miro
Gryshchenko, Sergii
Hellgren, Joona Valtteri
Immonen, Teemu Johan Henrik
Keränen, Aleksi Eemil
Kuntonen, Miko Aleksi
Lage, Cätlin
Mantila, Turo Ilmari
Rantanen, Lasse Samuel Sakari
Saari, Santtu
Saarilampi, Jani
Sallama, Marua
Saviluoto, Arttu Ilmari
Strandén, Emil
Teeriniemi, Juho
Tiensuu, Pirkka Antti Juhani
Turunen, Olavi Mikael
Valve, Ossi Iivari
Vanhala, Tinja Tia Maria
Palvelulogistiikan ammattitutkinto
Heinonen, Heikki-Aaron
Prosessiteollisuuden perustutkinto
Halme, Niklas Henrik Markonpoika
Jaakkola, Aarni Ilari
Mäkelä, Reko Johannes
Passila, Juuso Oskari
Pohjolainen, Olli Albert
Valtonen, Roope Matti Mikael
Westerlund, Karlo
Äärelä, Joel Anton
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto
Mannonen, Sami Antero
Peltonen, Ismo Kalevi
Tuokko, Timo Juhani
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto
Rannisto, Ville Roope Petteri
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Framelius, Miisa Kristiina
Turunen, Robin Dimitri Mikael
Talotekniikan perustutkinto
Haataja, Rasmus Santeri
Ilander, Aapo Oskari
Karjarinta, Tuomas Juhana
Kauppi, Tommi Antero
Kiri, Roni Petteri
Koponen, Kim Peter
Kulmala, Vili Matias
Niemonen, Paavo
Nuora, Petteri Matias
Peiponen, Juha Petteri
Pyykönen, Alex Ilmari
Rantala, Onni Eerik Aukusti
Rekola, Janne Juhani
Saarnio, Joonas Nikolaus
Salo, Julius Anton
Savolainen, Tommi Tapio
Siikaluoma, Samuli Juha Petteri
Sosula, Daniel Oskari
Söderström, Kalle Eemeli
Teronen, Lauri Juhani
Tuokko, Vili Oskar
Ylönen, Joonas Oskari
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto
Aasamets, Rainer
Amhamdi, Samir
Jeskin, Vladislav
Kaskimies, Wiljami
Kemoff, Jere Vasili
Klinga, Jonas Evert
Korhonen, Joonas Kasperi
Kotilainen, Roope Aleksi
Kulmala, Justus Onni Viljami
Laasjärvi, Aatu
Lyytikäinen, Sami Petteri Benjamin
Nevalainen, Tino Aleksi
Nurminen, Joni Tuukka Juhani
Oksa, Juho Petteri
Pajari, Tommi Juha Kalevi
Peltomäki, Juho Aaro Ilmari
Puromäki, Rasmus
Rönnbacka, Otso
Saarela, Jasper Aaron
Sheikh, Abdirahman
Tavi, Christer
Vähä-Jussila, Jani Kristian
Vänni, Aleksi
Turvallisuusalan perustutkinto
Laakso, Hanna-Leena Julia
Laakso, Väinö Henrik
Siponen, Jukka
Valma
Al-Juboori, Hajir Hikmat Dawood
Alves Olsonius, Graciana Da Luz
Berhe, Yohana
Ghebretnsae, Ezra
Halttunen, Patrick Juhani
Hanyi, Nathanael Artturi
Hurme, Joanna
Huseen, Sara
Iakubiuk, Anzhelika
Jylhä, Lauri Joonas
Kaartoaho, Emilia Ira Kristiina
Knaappila, Elina Tuija Kristiina
Kolehmainen, Jonne Juhani
Kuhil, Ruta
Lalmolda, Nina Nana
Lehbib Saleh, Menna
Mattila, Kristiina Emilia
Mavirthalingam, Bamini
Määttä, Riikka Milla Eveliina
Piutunen, Miro Petrus Kristian
Ropponen, Iikka Ilmari
Samee Froughi, Roosa Emilia Mahroo
Tkatsenko, Vitali
Türkmen, Özlem
Wickman, Sara Karoliina
 
Kerava, Keskikatu
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto
Miettinen, Minna Elina
Pietilä, Väinö
Stålhane, Mari Helena
Vestala, Riku
Kasvatus- ja ohjausalan perustutkinto
Annunen, Satu
Berg, Minna Elisabet
Bolshakova, Ekaterina
Boren, Sini Kristiina
Felin, Juha-Petri
Golub, Svetlana
Grönlund, Anna Elina
Hamari, Satu Susanna
Hilapieli, Jaana
Jalovaara, Rasmus Petteri
Kataja, Riikka Elina
Mikkonen, Päivi Johanna
Mörönen, Satu Susanna
Najah- Utriainen, Saida
Paananen, Mari Anneli
Palm, Nina Annika
Pulkkinen, Nina-Maria Graciela
Punger, Marie Natalie
Pöyhiä, Julianna Lydia
Reina, Maria
Rötkö, Nea Kristiina Hannele
Saikanmäki, Tiia Annika
Schales, Katja Liisa Mirjami
Suslov, Anna
Toukkari, Tuula
Turkkila, Anna-Karoliina
Yrjölä, Lasse Kristian
Liiketalouden perustutkinto
Aweis, Saaid Said
Haataja, Ville Samuel
Haingula, Herman
Heinonen, Aaro Akseli
Hynninen, Eemi Topias
Isoaho, Veera Irene Peppiina
Kallio, Jere Santeri
Kauhanen, Jetro Samuel
Keitaanranta, Teo Petrus Olavi
Kemi, Joni Leevi
Koivistoinen, Aleksandr Santeri
Makkonen, Rasmus Pekka Akseli
Mattila, Aarre Ilari
Muinonen, Janita Charlotta
Muona, Joel Elias
Palviainen, Sanna Vivianna
Pasanen, Veeti Aleksi
Pelkonen, Benjamin Mikael
Rostén, Julia-Sofia
Therman, Tommi
Thurman, Aleksi Juho Antero
Tuomola, Alex Janne Juhani
Vehmala, Rasmus Onni Valtteri
Vienonen, Aapo Pekka
Liiketoiminnan ammattitutkinto
Bäckmann-Lintunen, Petra Maria Mirella
Humalajoki, Mervi Eija Annikki
Lavikainen, Ari Aarne Olavi
Luttinen-Haapasalo, Essi Katariina
Majanen, Veli-Matti
Merikanto, Pia Marjut
Mina, Olga
Vaarna, Johanna Maaria
Liiketoiminnan perustutkinto
Halonen, Matleena Sofia
Hultin, Miia Maritta
Kasari, Anna Elina
Khalili, Elina
Kottari, Juho Antero
Lampinen, Neea
Lapina, Iuliia
Parkman, Emilia Amanda
Pekkala, Juho Iivari
Piiroinen, Hanna
Räsänen, Riikka-Liisa
Saikkonen, Roosa Karoliina
Taha-Viksten, Rifaa
Tuhkonen, Silja
Wallgren, Heidi Johanna
Mielenterveys- ja päihdetyön ammattitutkinto
Lipponen, Raija
Pesu, Sanni Aino Susanna
Tieto- ja kirjastopalvelujen ammattitutkinto
Andelin, Mikko Joel Petteri
Bajgora, Kastriot
Boman, Maarit Hannele
Ignatius-Laine, Piia Marjo Helena
Isotupa, Pirjo Mirjami Orvokki
Joutsenniemi, Konsta
Järvi, Sanna Nea Erika
Järvilehto, Jouni Sameli
Järvinen, Matti Kalle Tapio
Kiviniemi, Kirsikka
Kopisto, Elina Johanna
Kylliäinen, Turkka Jan Johannes
Lauronen, Terhi Kristiina
Maamela, Ville Juhani
Malinen, Maarit Elise
Manninen, Elina
Mikk, Ülle
Naime-Ployon, Louise
Paavonkallio, Matti-Oskari
Paulamäki, Juha Samuli
Pöysä, Maria
Saarinen, Aapo Juhani
Seitz, Kimmo Juhani
Sow, Mamadou Lamine
Taim, Siret
Tiainen, Tiia Maria
Wilén, Gerd
Vuorenmaa, Minttu
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto
Grönmark, Rony Richard
Heikkilä, Topi Sakarinpoika
Hernberg, Erno Tapio
Huhtala, Harri Juhani
Huovila, Mikael Gabriel
Hussaini, Ali Hassan
Häsänen, Miikka Aleksi
Kekäläinen, Joonas Mikael
Kjellman, Jan William
Laaksokallio, Matias Kristian
Laitinen, Ville-Sakari Esaias
Laukka, Leevi Verneri
Lähdeaho, Riku Petteri
Oksanen, Jona Mico Juhani
Pärssinen, Teemu Tapio
Sajomaa, Janne Tapani
Saksa, Eetu Artturi
Schuvalow, Daniel Santeri
Titovets, Daniil
Virranniemi, Rasmus Julius
Vänttinen, Veeti Kuutti
Yrittäjän ammattitutkinto
Hakkarainen, Karina
 
Mäntsälä, Lukkarinpolku
Autoalan perustutkinto
Björkroth, Joona
Haakana, Samuli Rainer Tapio
Sortti, Matias Antero
Tilsala, Riku Valtteri
Tuhkanen, Juuso Tapio Sakari
Valo, Anna-Kaisa
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Sinlapakaen, Janyarat
Taskinen, Roosa Juulia
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Laine, Petra
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Alanko, Venla Noora Elmira
Hennanen, Mia Karoliina
Mättö, Neea Mikaela
Nikkinen, Nea Karoliina
Nurminen, Jere Johannes
Nylund, Janita Johanna Annele
Näveri, Jenna Kristiina
Ollila, Ronja Noora Olivia
Ovaska, Wilma Cecilia Antoinette
Poltinoja, Viivi Emilia
Saljanka, Tinka Kiia Kamilla
Turunen, Nina Marja
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto
Bagge, Ville Sakari Anders
Leinonen, Tino Petteri
Lepistö, Samppa Eemeli
Tuominen, Eetu Mikael
Whitehead, Erik Juhana
 
Mäntsälä, Saaren kartano
Floristin ammattitutkinto
Ahonen, Eeva Marjukka
Alaräisänen, Veera Johanna
Kuuva, Essi Eveliina
Manninen, Niina
Männikkö, Tiia
Paaso-Rantala, Ilona Auroora
Maatalousalan perustutkinto
Ahtiainen, Sanna-Maria
Artell, Laura Mikaela
Charles, Lavina
Grön, Julia Josefiina
Haavisto, Jutta Johanna
Hakkarainen, Natalia
Halinen, Heli Aino Kaarina
Hiekkanen, Linda Sofia
Hyrylä, Aatu Mikael
Julkunen, Topias Aleksanteri
Keränen, Vilma Viktoria Anastasia
Kukkola, Essi Helena
Kukkula, Oona Sofia Elina
Kuortti, Emilia Iris Aleksandra
Kuusenperä, Milla Ida Kristiina
Kärkkäinen, Kia Caterina
Kärnä, Noora Tuulikki
Laurila, Mia Maarit
Lindqvist, Niko Tomas Johan
Liukkonen, Tuuni Katariina
Makkonen, Päivi Hannele
Matikainen, Paula Anneli
Mattila, Tinja Alisa
Miinalainen, Henna Susanna
Mäkinen, Linnea Vera
Nieminen, Heikki Samuli
Nyman, Monica Desiree Deone
Oura, Kirsikka Katarina
Partanen, Ronja
Peltola, Juho Matias
Pesula, Elmeri Pelet
Pöllänen, Veera Assi Kristiina
Rantanen, Toni Juhani Antero
Ratas, Kätlin-Andra
Romppanen, Kamilla Roosa Eerika
Romppanen, Noora Maria Eveliina
Saksala, Ringa Tytti Joanna
Savola, Saara Kaisa
Siekkinen, Antti Olavi Aapeli
Siira, Jenna
Sillanpää, Ilse Orvokki
Sinisalo, Elisa Mari Helena
Soikkeli, Inka Julia
Sortti, Jenni
Stirkkinen, Tiina Anneli
Sundman, Melina Erika
Takala, Henni Elina
Toivonen, Hilja Ilona
Tuovinen, Taru Mirjam
Turva, Jannika
Vahlqvist, Minna Helena
Vakkilainen, Salla Sisko Eveliina
Vertanen, Taina Johanna
Virtanen, Jenni Irene Elisabeth
Puutarha-alan ammattitutkinto
Louhelainen, Ella Riina Maria
Puutarha-alan erikoisammattitutkinto
Nordgren, Niko Mikael
Odde de Bonniot, Maarten Joël
Ovaska, Nina
Puutarha-alan perustutkinto
Alahuhta, Bente
Chaloff, Abra Sade
Enberg, Anna Liisa
Formunen, Silja Kaarina
Häggman, Sami Ville
Kallela, Elli Ester
Laine, Ville Altti Eemeli
Leppänen, Riikka Elina
Liuksiala, Greta Henriikka
Mertanen, Miia Minttu Maria
Nummela, Leena
Oksa, Fanni Mari Helena
Orenius, Minna Kirsi Kaarin
Poutanen, Neea
Rämö, Kukka-Maaria
Saarinen, Enni Ella Maria
Savinen, Sanni Annikki
Sjöblom, Sini
Sneck, Heidi Susanna
Strömberg, Sari Tanja
Uuranen, Sari
Volkova, Vera
Puutarhatalouden perustutkinto
Jämsen, Alexandra Rita
Perälä, Marko Lari Juhani
Sahari, One
Rakennusalan perustutkinto
Ikävalko, Niko Mikko Kristian
Ikävalko, Ville Werneri
Ilves, Jeremy
Kivistö, Janina Kristiina
Klemettilä, Jasmin Julia Johanna
Kärpänen, Tuomas Antero
Lehikoinen, Toni Mikael
Mäkelä, Juho Johannes
Nyström, Manu Väinö Petteri
Olkkonen, Eevi Milla Matleena
Penttinen, Toni Johannes
Pihlajamäki, Miro Aleksi Kristian
Ravea, Joni Mikael
Sjöblom, Saku Henry Juhani
Virolainen, Valtteri
Vuorela, Eetu Elmeri
 
Nurmijärvi, Lopentie
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto
Kuhlefelt, Jeremias Axel
Kuhlefelt, Jonatan Alex
Autoalan perustutkinto
Kauppinen, Sonja Tuulia
Kosonen, Roni Jari Johannes
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Auer, Ron Aleksi
Immonen, Eetu
Laitala, Max Micael
Lehtelä, Jimi Kristian
Ojala, Aleksi Eemil
Sassi, Elena
Suvensalmi, Miro Christian
Liiketalouden perustutkinto
Hämäläinen, Olivia Ulrika
Katainen, Jussi Pekka
Maijala, Laura Orvokki
Naukkarinen, Otso
Roos, Silja
Saukonoja, Paavo Daniel
Media-alan perustutkinto
Paakkanen, Lenni Anton Sebastian
Savila, Sofia Anita
Åström, Eetu Kristian
Rakennusalan perustutkinto
Heinonen, Aleksi Jere Tapani
Herranen, Jesse Eino Salomon
Inkilä, Jesse Jari Juhani
Paakkanen, Daniel Kalervo Benjamin
Tuunanen, Ville Antero
Virtanen, Jesse Valtteri
Rakennusalan perustutkinto
Ilola, Jussi Tapio
Leppälä, Jaani Aleksanteri Edvard
Maschenko, Vladimir
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto
Päkkilä, Tuuli Helmiina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Andersson, Carita Emilia
Heino, Oona
Helander, Hanna Kristiina
Himilä, Jenna Sisko Helena
Isoniitty, Heidi
Klasila, Rosanna Anneli
Koivuoja, Maria Helene
Koljonen, Minttu Nea Elina
Lindfors, Senja Tuulikki
Linroos, Tahiti Matilda
Mäkinen, Heidi
Salminen, Jonna
Timonen, Emma
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto
Alatupa, Kalle Viljami
Haatainen, Santeri Hannes
Hirvonen, Toni Veikko
Hänninen, Jani Tapio
Kammonen, Aapo Elmeri
Kupias, Jasper Jonatan
Lammi, Konsta Eemeli
Povoljajeff, Pyry Akseli
Rautiainen, Atte Mikael
Räsänen, Valtteri
Saukonoja, Tommi Oliver
Sundberg, Jesse Mikael
Tesfay, Robiel Ngatu
Voliotis, Nikos Aleksi
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto
Ahlgren, Niko Kristian
Bergbom, Patrik Mikael
Heinonen, Joni
Jauhiainen, Tuukka Otto Johannes
Laaksonen, Roope Mikael
Lehtimäki, Toni Mikael
Männys, Casper Kim Peter
Putus, Leevi Sulo
Rouvinen, Reko Sakari Santeri
Saarnela, Tuukka Tapani
Valma
Kongolo, Angelanie
Laakso, Nico Sebastian
Lehtola, Cia Susanna
Lehtonen, Avilla Cederika
Liimatainen, Henri Petteri
Mbaye, Oumi
Paal, Hanna-Maria
Palin, Irene Kristiina
Piispa, Eetu Oskari
 
Sipoo Enter
Liiketalouden perustutkinto
Gelstein, Florian Robert
Hakkarainen, Lottastina Henrika
Kerminen, Nea Hannele
Kontkanen, Katariina Elisabeth
Kuula, Juho
Minkkinen, Rami Tapio Valtteri
Niemikorpi, Nikolas Eeli Elmeri
Vähäkangas, Lotta Ramona
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto
Eloranta, Jonatan Leo Wilhelm
Gröndahl, Roope Aleksi
Hartikainen, Eetu Mikael
Hertteli, Aleksi Matias
Hintsala, Alex Oliver
Hänninen, Tuomas Eero Johannes
Kervinen, Pekka Eemeli
Lehto, Alex Juhani
Lehtola, Juuso Matias
Muilu, Daniel Eetu Samuli
Raiskio, Joel Markus
Rantala, Joose
Rougijainen, Robin Tomas Alexander
Saarnio, Atte Konstantin
Siitonen, Simo Santeri
Verkkomäki, Veikka
Vimpari, Vesa Petteri
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto
Laakso, Arttu Olavi
Laurell, Esko Rikhard
Mannerkivi, Joel
Ruotsalainen, Lauri
Seinä, Antti Esa Tapani
Vainio, Roni Johannes
Valkonen, Mika Kalevi
Venetkoski, Jesse Henrik Lennart
 
Tuusula, Kirkkotie 31
Hius- ja kauneudenhoitoalan erikoisammattitutkinto
Hannus, Kätlin
Kuosmanen, Jannika
Kutinlahti, Satu Tuulikki
Lagus-Kukkonen, Kira Maria
Lind, Susann
Matilainen, Malla
Maunola, Maria Aurora
Pukki, Sanna
Remander, Johanna Iiris Karolina
Riihimäki, Satu
Seppänen, Jenna Maria Karoliina
Tamminen, Jenni
Wahlsten, Henna
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto
Efimenko, Anna
Gashi, Mimoza
Hakkarainen, Laura Tuulikki
Häggblom, Daniela Catharina Antoinette
Jokelainen, Ira Sofia Christina
Karhu, Susanna Tia Kristiina
Kuitto, Liia
Laos, Nataliia
Lustila, Jenny Christine Micaela
Nyman, Ninia Teresa
Raunio, Katja
Salomaa, Janica
Silde, Alvi
Steinfeld, Annika
Suhonen, Nina
Tuomisto, Lalita Tangmoo
Hiusalan perustutkinto
Helin, Neea Eva
Kauneudenhoitoalan perustutkinto
Arnberg, Ronja Emilia Eveliina
Hyvönen, Liisa Tuulia
Kantonen, Linnea Kristina
Keurulainen, Taru Tuulikki
Korhonen, Katja Katariina
Koskinen, Nea Katriina
Lammi, Roosa Karoliina
Millaskangas, Sara Marleena
Parkkamäki, Minttu Kaisa
Plotnikova, Ksenija
Pyökkilehto, Nea Emilia
Riipinen, Vera Karita
Tapper, Ronja Johanna
Vanne, Jessica Linda Eveliina
Virtanen, Veera Johanna
Nuoriso- ja vapaa-ajan ohjauksen perustutkinto
Aho, Riia Hannele
Aro, Jasu Joonatan
Colak, Ägit Ali
Holmberg, Aino Elmiina
Kari, Roosa Annikki Eleonoora
Kautto, Sanni Sofia
Kuittinen, Miia Johanna
Lauronen, Aada Amalia
Niva, Miikka Matias
Roth, Pinja Pauliina
Savikko, Linda Anniina
Turja, Juulia Annika Elina
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto
Ahonen, Wilma
Ahtiainen, Marita Orvokki
Ahtiainen, Toini
Aktas, Cansu
Alatalo, Mimmi Henriikka
Altomaa, Suvi Helena
Ambalova, Alina
Blinova, Elina
Daku Epse Njenji, Winifred Ama
Haanpää, Nina
Haimi, Piia
Haimilahti, Krista-Maria Emilia
Hartikainen, Senni
Helminen, Kia Olivia
Hietanen, Jenny Julia
Hietanen, Taru
Hyttinen, Sanni Maria
Hyyryläinen, Heidi
Jantunen, Kirsi
Joma, Siddig
Kemppainen, Sari
Koistinaho, Anna Amalia
Korell, Katrine
Kudjoi, Satu Esteri
Kuha, Olga
Kuntonen, Meri Helinä Maarit
Lappalainen, Sami Kristian
Laukkanen, Hanna Mari Henriikka
Lehtonen, Glenda
Liljeström, Ida Karolina
 
Loimulahti, Siiri Sofia
Mahoro, Alice
Manninen, Iina Emilia
Manotham, Yuwapa
Mansikka, Tanja Kristiina
Measho, Mosazghi
Mustonen, Anja
Mäkelä, Emilia Johanna
Nikula, Olga
Nikuze, Donata
Ohaju, Ogechi
Omer, Majid
Paajanen, Piiamari Karoliina
Pajusuo, Selja Elviira
Pakarinen, Anne
Pasanen, Paula Johanna
Pesonen, Eveliina Katri Linnea
Pichler-Hirvonen, Sonja
Pietiläinen, Kukka Aino Ilona
Pinola, Phiralak
Potapov, Nikolai
Pursiainen, Sara Alexandra
Puustinen, Marianne Pirjo
Raadik, Sandra
Rautiala, Heidi Emilia
Rautio, Reetta Johanna
Riiheläinen, Krista Emmi Inkeri
Ruotsalainen, Oona Inkeri Helena
Salo, Viivi Sanna Hannele
Salonen, Nea Susanna
Sandberg, Sari Kristiina
Savolainen, Anna Elina
Semberg, Ritva
Silvennoinen, Roosa-Maria Kaarina
Sundström, Ida
Suominen, Santtu Olli-Antero
Suvanto, Oona Emilia
Särkijärvi, Marja Onerva
Talonpoika, Katja
Taskinen, Titta-Liisa
Tolonen, Johanna
Ukoha Peter, Ijeoma
Uotila, Tanja
Vanhanen, Maria
Vastamäki, Venla Iida Linnea
Vatanen, Siiri Amanda
Veikkolainen, Janna Joanna
Vesalainen, Selma Sofia
Zelealem, Martha
Åke, Maria
 
Tuusula, Pekka Halosen akatemia
Kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Biranvand Höysniemi, Dana Sebastian
Dahl, Taika-Tuuli Kristiina
Huuhtanen, Wilhelmiina Ester Elisabeth
Keränen, Sonja Irina
Kyllönen, Tea
Lahtinen, Johanna Maria
Lindfors, Jemina Johanna Maria
Louhelainen, Aura Ellinoora
Luhtamäki, Laura Elsa Regina
Lustig, Emmi Sofia
Määttä, Ada Elisabeth
Paasonen, Hanna Carita Inkeri
Pentikäinen, Nelli Noora
Pietiläinen, Jami Ossi Juhani
Porkka, Anni Alina Maria
Rautavuori, Minttu Marika
Santala, Mia Maria Teresia
Sophakham, Chatngoen
Sophakham, Chatthong
Toivonen, Julia Valentina
Váli, Tekla Niskende Myy
Vesterinen, Mia
Wirtanen, Janna Emilia
Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto
Blomqvist, Piiti Sulotar
Grönroos, Henna Johanna
Heikkilä, Rafael Onni Akseli
Heino, Paula
Helin, Raisa Maria
Hirvonen, Tiina Karoliina
Ihatsu, Annika
Kallinen, Sari
Koivu, Veera Aurora
Kosonen, Jenni Eveliina
Kotisara, Veera Anette
Kovalainen, Jenna Jasmin
Kumpulainen, Oiva Laurentius
Laakso, Sade
Laine, Risto Uolevi
Lintula, Lea Lydia
Lohenoja, Marianna Sofia Marjatta
Masalin, Julia
Nurmi, Mira-Bella
Närekangas, Matti Juhani
Paspatis, Eleni
Penttinen, Lauri
Poutsalo, Melissa Aurora
Raatikainen, Aino Tuulikki
Raikaslehto, Roosa Maria
Rand, Maria
Riikonen, Mira-Julia
Salomäki, Elisa
Suni, Saga Margit
Tikka, Saara Maria
Uusilehto, Jenni Anniina
Valkeemäki, Noora Maaria
Varesvuo, Johanna
Vaihde

09 273 81
info@keuda.fi