< Takaisin toimipisteisiin

Kirkkotie 31

Kirkkotien toimipiste sijaitsee Tuusulassa lähellä vanhaa, kaunista kulttuurimaisemaa ja Rantatietä. Opetus tapahtuu viihtyisissä ja ajanmukaisissa tiloissa.

Kirkkotiellä tarjotaan ammatillista koulutusta nuorille ja aikuisille ja täydennyskoulutusta aikuisille. Kirkkotiellä tarjotaan sosiaali- ja terveysalan sekä humanistisen ja kasvatusalan koulutusta.

Tutkintoon johtavat koulutukset tai tutkinnon osat Kirkkotiellä

Muut koulutukset Kirkkotiellä

Tuusula Kirkkotie

Opintotoimisto

Opintotoimisto poikkeuksellisesti suljettu 4. - 5.6. 2019, muuten olemme avoinna 11.6.2019 saakka ma - to klo 9 - 12. 

Muina aikoina voit asioida: opintotoimisto@keuda.fi.

8.8.2019 alkaen opintotoimisto avoinna: ma - to 9 - 12, pe suljettu

Koulutusassistentit:

Paula Hakala, puh. 040 174 5545, paula.hakala@keuda.fi
Viivi Lindroth, puh. 040 174 4485, viivi.lindroth@keuda.fi
Kirsi Pirtinaho, puh 040 174 4498, kirsi.pirtinaho@keuda.fi

Opinto-ohjaajat

Outi Kari, 050 434 4105, outi.kari@keuda.fi
Päivi Nevalainen, 050 441 9928, paivi.nevalainen@keuda.fi

Opiskelijahuolto:

Terveydenhoitajan, kuraattorin ja psykologin yhteystietoihin.
(valitse sivupalkista haluamasi yhteystiedot)

Toimipistevastaava:

Kaisa Aho, puh. 050 367 6568, kaisa.aho@keuda.fi

Toimipistekohtaiset ohjeet (mm. turvallisuus).

kartat kirkkotie

Puhelin: 09 27381

Kirkkotie 31,
04310 Tuusula

Vaihde

09 273 81
info@keuda.fi